Vancouver 2010: Riesch a kombináció után műlesiklásban is győzött

2010.02.26. 23:15
Címkék
Pénteken a női műlesiklást rendezték meg a téli olimpián, alpesi síben. Az aranyérmet az első futamot is megnyerő német Maria Riesch nyerte az osztrák Marlies Schild és a cseh Sarka Zahrobska előtt.

Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.

Bővebb írásunk ide kattintva olvasható.

 VANCOUVER 2010
ALPESI SÍ, NŐI MŰLESIKLÁS  
1. Maria Riesch (német) 1:42.89
2. Marlies Schild (osztrák) +0.43
3. Sarka Zahrobska (cseh) +1.01
4. Maria Pietilä-Holmner (svéd) +1.33
5. Sandrine Aubert (francia) +1.57
6. Tanja Poutiainen (finn) +2.04

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
11 perce

És ott a harmadik Dembélé-gól – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
24 perce

Milák Kristóf nyerte meg a 100 pillangót Rómában

Úszás
28 perce

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
34 perce

Dembélé bevágta a másodikat is, de azonnal jött a szépítés

Foci vb 2026
37 perce

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
39 perce

Villant a piros lap Torontóban: Irak emberhátrányba került

Foci vb 2026
41 perce

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
50 perce
Ezek is érdekelhetik