Vancouver 2010: Kanada otthon tartotta a férfi hokitorna aranyát

2010.02.28. 23:58
Címkék
Kanada hosszabbításban 3–2-re legyőzte az Egyesült Államokat az olimpiai férfi jégkorongtorna döntőjében, így 2002 után ismét legyőzte riválisát az olimpiai fináléban, és megnyerte az aranyérmet.

A részletekről itt olvashat!A részletekről itt olvashat!

VANCOUVER 2010
FÉRFI JÉGKORONGTORNA, DÖNTŐ
Egyesült Államok–Kanada 2–3 (0–1, 1–1, 1–0, 0–1) – hosszabbítás után
Gólszerzők: 32:44 Kesler (Kane, 1–2), 59:35 Parise (Langenbrunner, Kane, 2–2), ill. 12:50 Toews (Richards, 0–1), 27:13 C. Perry (Getzlaf, Keith, 0–2), 67:40 Crosby (Iginla, 2–3)

 

Legfrissebb hírek

Lopetegui: A játékosaim többet érdemeltek volna

Foci vb 2026
4 perce

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára

Foci vb 2026
8 perce

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
12 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
15 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
19 perce

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
19 perce

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
39 perce

Neymar csak a kispadon a braziloknál, Clarke új belső védőt küld pályára a sorsdöntő meccsen

Foci vb 2026
39 perce
Ezek is érdekelhetik