Vancouver 2010: a norvégok nyerték a 4x5 km-es női sífutóváltót

2010.02.25. 20:59
Címkék
A női 4x5 km-es váltóversennyel folytatódtak csütörtökön a sífutók küzdelmei a téli olimpián. Az aranyérmet a Skofterud, Johaug, Steira, Björgen összeállítású norvég csapat szerezte a német és a finn válogatott előtt. A norvégok befutóemberének, Marit Björgennek ez volt a harmadik aranya és a negyedik érme az olimpián.

A részletekről itt olvashat.
A részletekről itt olvashat.

 VANCOUVER 2010
SÍFUTÁS, NŐI 4x5 KM-ES VÁLTÓ  
1. Norvégia (Skofterud, Johaug, Steira, Björgen) 55:19.5
2. Németország (Zeller, Sachenbacher-Stehle, Gössner, Nystad) +24.6
3. Finnország (Muranen, Kuitunen, Roponen, Saarinen) +30.4
4. Olaszország (Follis, Longa, Rupil, Valbusa) +45.4
5. Svédország (Olsson, Pajala, Kalla, Ingemarsdotter) +59.4
6. Lengyelország (Marek, Kowalczyk, Maciuszek, Jaskowiec) +1:09.9

 

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a harmadik forduló az A-csoportban

Foci vb 2026
18 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
21 perce

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
30 perce

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
35 perce

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
35 perce

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
48 perce

Most járunk a vb felénél – már ami a meccsek számát illeti

Foci vb 2026
55 perce

Carlo Ancelotti: Az volt a célunk, hogy jobban játsszunk, mint ahogyan Haiti ellen tettük

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik