Vancouver 2010: a kínaiak lettek a bronzérmesek női curligben

2010.02.26. 20:36
Címkék
Lejátszották a bronzmérkőzést a női curlingtornán, az elődöntő két vesztese – Kína és Svájc – mérkőzött meg egymással. A találkozót az előbbiek nyerték meg nagy fölénnyel, 12–6-ra, így ők szerezték meg a harmadik helyet.

Az ázsiai csapat már a meccs elején elhúzott, hiszen 3–0-ra, majd 5–1-re is vezetett. Innen azonban még fel tudtak jönni az európaiak, és hat end után 6–6 volt az állás. A hetedik endet azonban Kína nyerte 2–0-ra, és a következőben óriásit hibáztak a svájciak: úgy nyerte ellenfelük ezt a játékot 4–0-ra, hogy az utolsó követ ők csúsztatták. Miután így hirtelen hat pontra nőtt a különbség, a svájciak fel is adták a találkozót.

A döntőt magyar idő szerint éjfélkor kezdi a házigazda Kanada és Svédország.

 VANCOUVER 2010
NŐI CURLING, A 3. HELYÉRT  
Svájc–Kína 6–12

 

Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
3 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
19 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
24 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
26 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
56 perce

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik