Vancouver 2010: a kínaiak lettek a bronzérmesek női curligben

2010.02.26. 20:36
Címkék
Lejátszották a bronzmérkőzést a női curlingtornán, az elődöntő két vesztese – Kína és Svájc – mérkőzött meg egymással. A találkozót az előbbiek nyerték meg nagy fölénnyel, 12–6-ra, így ők szerezték meg a harmadik helyet.

Az ázsiai csapat már a meccs elején elhúzott, hiszen 3–0-ra, majd 5–1-re is vezetett. Innen azonban még fel tudtak jönni az európaiak, és hat end után 6–6 volt az állás. A hetedik endet azonban Kína nyerte 2–0-ra, és a következőben óriásit hibáztak a svájciak: úgy nyerte ellenfelük ezt a játékot 4–0-ra, hogy az utolsó követ ők csúsztatták. Miután így hirtelen hat pontra nőtt a különbség, a svájciak fel is adták a találkozót.

A döntőt magyar idő szerint éjfélkor kezdi a házigazda Kanada és Svédország.

 VANCOUVER 2010
NŐI CURLING, A 3. HELYÉRT  
Svájc–Kína 6–12

 

Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
1 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
9 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
16 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
16 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
22 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
45 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
50 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
58 perce
Ezek is érdekelhetik