Nemzetisport.hu 2010.10.08 21:20 Frissítve: 2014.01.29 01:06

Válogatott: Gera Farkas Jánost és Göröcs Jánost is beérte az örökranglistán

A Magyarország–San Marino Eb-selejtező (8–0) 94. percében a tizenegyest értékesítő Gera Zoltán 19 gólnál tart a magyar válogatottban, amellyel az örökranglistán olyan játékosokat ért be, mint Farkas János (33 mérkőzés), Göröcs János (62) vagy Kovács Kálmán (56). Gera 67 meccsen érte el ezt a teljesítményt.

A többi gólszerzőnk közül Szalainak ezek voltak az első találatai a nemzeti csapatban (4 mérkőzés/3 gól), a duplázó Rudolf Gergelynek 15/4-es, Dzsudzsák Balázsnak 30/3-as, Koman Vladimirnak pedig 5/2-es a mutatója.
2020.03.12 18:36:16

Európa-liga BACSKAI JÁNOS

Gyakorlatilag a legjobb nyolc közé jutott a United, de hogy mikor lesz a visszavágó, és mikor a következő kör...

2020.02.28 17:38:06

Európa-liga B. J.

Jobban kezdtek Szoboszlaiék, a magyar középpályás gólpasszt adott, de André Silvával nem bírtak.

2020.02.27 13:29:59

Európa-liga H. D.

A hosszabbítás legvégén Juszef el-Arabi az El-nyolcaddöntőbe lőtte a görög csapatot.

2020.02.27 20:29:11

Villant egy piros lap, Mata, Bruno Fernandes és Ighalo remekelt, a hajrában Fred két gyönyörű gólt szerzett.

2020.02.20 19:30:46

Európa-liga CS. Z.

Megszakadt az Olympiakosz 18 meccs óta tartó veretlenségi sorozata • Lacazette villanása döntött.