Válogatott: Gera és Rudolf elöl, újoncot avatunk - megvan Egervári kezdője

2010.08.11. 17:55
Címkék
Egervári Sándor szövetségi kapitány kijelölte az angol válogatott ellen pályára lépő kezdőcsapatot. A mieink újoncot avatnak a magyar idő szerint 21 órakor kezdődő találkozón: Lipták Zoltán is tagja az együttesnek. Elöl a Gera Zoltán, Rudolf Gergely kettőssel rohamozunk, míg Elek Ákos a középpálya közepén jut szerephez – számolt be róla az MLSZ hivatalos honlapja. 

A találkozóról élő, szöveges tudósítást olvashatnak honlapunkon. A találkozóról élő, szöveges tudósítást olvashatnak honlapunkon.

Az angolok kezdőjéről itt olvashat. 

A MAGYAR KEZDŐCSAPAT
Király Gábor – Szélesi Zoltán, Juhász Roland, Lipták Zoltán, Vanczák Vilmos – Dzsudzsák Balázs, Vadócz Krisztián, Elek Ákos, Huszti Szabolcs – Gera Zoltán, Rudolf Gergely

 

Legfrissebb hírek

Így zajlott le a párbeszéd Vinícius meg nem adott góljánál

Foci vb 2026
15 perce

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
19 perce

Folytatjuk!

Foci vb 2026
35 perce

Négygólos döntetlen Atlantában, míg Brazília 2–0-ra vezet a szünetben

Foci vb 2026
51 perce

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
1 órája

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
1 órája

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
1 órája

Csütörtöki sportműsor: zárul a németek csoportja a vb-n

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik