Újpest: a Győr a tavaszra kölcsönadta Ahjuperát a lila-fehéreknek

2011.02.09. 13:57
Címkék
Kedden megírtuk, hogy a próbajátékon lévő Jarmo Ahjupera (és Jhonnes Marques de Souza) meggyőzte az Újpest labdarúgócsapatának szakmai stábját, azóta pedig megszületett az egyezség a lila-fehérek és az észt támadó klubja, a Győri ETO FC között. Ennek értelmében Ahjupera a tavasszal kölcsönjátékosként a fővárosiaknál szerepel.

„A Videoton ellen elszenvedett kettős lábtörése után rehabilitáció következett Jarmo Ahjupera számára. Az észt válogatott labdarúgó az utóbbi fél évben már rendszeres játéklehetőséget kapott az NB II-es csapatban. Pintér Attila vezetőedzővel egyeztetve úgy gondoltuk, hogy Jarmónak új kihívást kell keresnünk, ami alapvetően élvonalbeli szereplést jelent. Nagyon örültünk az Újpest megkeresésének, és bízunk abban, hogy labdarúgónk a következő fél évben igazolja tehetségét. Nyáron két út áll előtte: vagy visszatér hozzánk, vagy az Újpest él opciós jogával, és végleg megvásárolja a labdarúgó játékjogát. Ez elsősorban a csatár teljesítményén múlik" – olvasható a győri klub honlapján Klement Tibor, az ETO ügyvezető igazgatójának nyilatkozata.

Legfrissebb hírek

Daniel Munoz James Rodríguez nyomdokaiba lépett – statisztikák

Foci vb 2026
11 perce

A hajrában szerzett góllal verte meg Kolumbia a Kongói DK-t – videó

Foci vb 2026
40 perce

Kolumbia is megszenvedett, de Munoz góljával legyőzte Kongót és továbbjutott

Foci vb 2026
45 perce

Vége: Kolumbia csak kiharcolta a Kongói DK elleni győzelmet

Foci vb 2026
45 perce

Romlik az impozáns gólátlag – iksz a félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Cristian Martínez lett a panamai–horvát meccs legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia ellen is meglepetést okoz Kongó? Elindult a 2. kör utolsó meccse

Foci vb 2026
2 órája

Luka Modric: Hihetetlen, hogy eljutottam a 200. meccsig a kedvenc mezemben

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik