Újpest: a Győr a tavaszra kölcsönadta Ahjuperát a lila-fehéreknek

2011.02.09. 13:57
Címkék
Kedden megírtuk, hogy a próbajátékon lévő Jarmo Ahjupera (és Jhonnes Marques de Souza) meggyőzte az Újpest labdarúgócsapatának szakmai stábját, azóta pedig megszületett az egyezség a lila-fehérek és az észt támadó klubja, a Győri ETO FC között. Ennek értelmében Ahjupera a tavasszal kölcsönjátékosként a fővárosiaknál szerepel.

„A Videoton ellen elszenvedett kettős lábtörése után rehabilitáció következett Jarmo Ahjupera számára. Az észt válogatott labdarúgó az utóbbi fél évben már rendszeres játéklehetőséget kapott az NB II-es csapatban. Pintér Attila vezetőedzővel egyeztetve úgy gondoltuk, hogy Jarmónak új kihívást kell keresnünk, ami alapvetően élvonalbeli szereplést jelent. Nagyon örültünk az Újpest megkeresésének, és bízunk abban, hogy labdarúgónk a következő fél évben igazolja tehetségét. Nyáron két út áll előtte: vagy visszatér hozzánk, vagy az Újpest él opciós jogával, és végleg megvásárolja a labdarúgó játékjogát. Ez elsősorban a csatár teljesítményén múlik" – olvasható a győri klub honlapján Klement Tibor, az ETO ügyvezető igazgatójának nyilatkozata.

Legfrissebb hírek

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”

Foci vb 2026
1 perce

Csütörtöktől Magyarország legrangosabb díjugrató versenyét rendezik a Nemzeti Lovardában

Egyéb egyéni
3 perce

Nagyszerű lenne – Cristiano Ronaldo az esetleges Messi elleni vb-meccsről

Foci vb 2026
17 perce

Amerikai pite: mentális feltámadás és két gól Cristiano Ronaldótól – vb-kibeszélő, 13. nap

Foci vb 2026
41 perce

Legendák mellé került a kolumbiai kapus

Foci vb 2026
47 perce

Mészáros Erika: Negyvennek érzem magam!

Kajak-kenu
59 perce

Már a hosszabbítást tervezik a szövetségi kapitánnyal

Foci vb 2026
1 órája

Cristiano Ronaldo duplázott, Munoz és Budimir találata is három pontot ért – a 13. játéknap 7 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik