U20: a pécsi Nagy Olivér nem utazhat az egyiptomi vb-re

2009.09.08. 08:37
Címkék
Nem lesz ott az U20-as világbajnokságon Nagy Olivér, a Pécsi MFC futballistája. A játékos pénteken a Gyirmót elleni NB II-es rangadón megsérült, hétfőn pedig kiderült, hogy három hétbe telik a felépülése, így ki kell hagynia a szeptember 24-én kezdődő viadalt. A keret egyik meghatározó labdarúgójáról van szó, aki a tavalyi Európa-bajnokságon a spanyolok elleni találkozón az elődöntőbe „lőtte" a válogatottat.

„El vagyok keseredve – mondta szomorúan Nagy Olivér. – Beszakadt a lovaglóizmom, és lehet, hogy három hétbe telik, míg felépülök, ez pedig azt jelenti, hogy nem lehetek ott az egyiptomi világbajnokságon."

„Borzasztóan sajnálom, hiszen ez nagy kiugrási lehetőség és óriási élmény lehetett volna, egy ilyen versengésen nem mindenki vehet részt – sajnos én sem. Csalódott vagyok, mint ahogy a szövetségi edző, Egervári Sándor is az volt. Persze nem adom fel, és már most arra készülök, hogy majd kiharcoljam magamnak a helyet az U21-es válogatottban" – tette hozzá a középpályás.

Legfrissebb hírek

Itt a lista: Mbappé, Ferran Torres, Haaland, Messi – ők is versenyben vannak a vb legszebb góljáért (videó)

Foci vb 2026
12 perce

Hősök térhettek haza New Yorkból is!

Foci vb 2026
38 perce

Dénes Adrián az Újpesttől végleg a BVSC-hez került

Labdarúgó NB I
51 perce

Az Al-Nasszr harmadszor is kölcsönadta Jhon Duránt, most a Benficának

Minden más foci
1 órája

A szervezők úgy készülnek – szombaton Balaton-átúszás

Csupasport
1 órája

Sótonyi László: Egy kis dac is volt bennünk

Kézilabda
1 órája

„Bebizonyítottuk, a futball csapatjáték” – Spanyolország az újságíró szemével

Foci vb 2026
1 órája

Menzies 170-es kiszállóval ejtette ki Humphriest a World Matchplayről

Egyéb egyéni
8 órája