U17-es vb: Anglia felállt a padlóról, mégis Németország a négy között

2011.07.05. 00:02
Címkék
Németország válogatottja 3–2-re legyőzte Angliát a Mexikóban zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjében, amivel bejutott a legjobb négy közé.

A németek Samed Yesil duplája és Kaan Ayhan találata révén az 53. percben már 3–0-ra vezettek, de kiengedtek, további helyzeteiket elrontották, és Anglia Samuel Magri tizenegyesével, valamint Hallam Hope góljával a 83. percre egy gólra felzárkózott.

Az angolok keményen hajráztak, ám újabb gólt már nem sikerült szerezniük, így Németország jutott be az elődöntőbe, ahol a házigazda Mexikó és Franciaország mérkőzésének győztese lesz az ellenfele.

A másik ágon Brazília–Uruguay elődöntőt rendeznek.

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓ
NEGYEDDÖNTŐ
Németország–Anglia 3–2
Franciaország–Mexikó később
MÁR KÖZÖLT EREDMÉNYEK
Uruguay–Üzbegisztán 2–0
Japán–Brazília 2–3

 

Legfrissebb hírek

Szurkolói pillanatok

Foci vb 2026
13 perce

Vb 2026: Argentína–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
22 perce

Meglepődött magán a hajrában – ezüstérmet nyert az Európa-kupán

Csupasport
24 perce

Vonulnak az osztrák drukkerek is

Foci vb 2026
36 perce

Elözönlötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
52 perce

Sportlövészet: Nagy Ákos Károly negyedik a junior-világbajnokságon

Utánpótlássport
59 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
1 órája

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik