U17-es vb: Anglia felállt a padlóról, mégis Németország a négy között

2011.07.05. 00:02
Címkék
Németország válogatottja 3–2-re legyőzte Angliát a Mexikóban zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjében, amivel bejutott a legjobb négy közé.

A németek Samed Yesil duplája és Kaan Ayhan találata révén az 53. percben már 3–0-ra vezettek, de kiengedtek, további helyzeteiket elrontották, és Anglia Samuel Magri tizenegyesével, valamint Hallam Hope góljával a 83. percre egy gólra felzárkózott.

Az angolok keményen hajráztak, ám újabb gólt már nem sikerült szerezniük, így Németország jutott be az elődöntőbe, ahol a házigazda Mexikó és Franciaország mérkőzésének győztese lesz az ellenfele.

A másik ágon Brazília–Uruguay elődöntőt rendeznek.

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓ
NEGYEDDÖNTŐ
Németország–Anglia 3–2
Franciaország–Mexikó később
MÁR KÖZÖLT EREDMÉNYEK
Uruguay–Üzbegisztán 2–0
Japán–Brazília 2–3

 

Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
6 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
14 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
21 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
21 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
27 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
50 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
55 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik