Tenisz: Szávay elődöntőbe jutott Szafinával párosban Marbellán

2011.04.07. 17:13
Címkék
A Dinara Szafina, Szávay Ágnes páros második mérkőzését is megnyerte a marbellai női tenisztorna párosversenyében, így bejutott az elődöntőbe. A magyar, orosz kettős a Kristina Barrois, Jasmin Wöhr német duót győzte le szuper tie-break után.

Az első szett a német párosnak alakult jobban, a hét brék közül négyet értékesített Barrois és Wöhr, így 6:3-mal előnyhöz jutott. A második játszmában Szafina és Szávay adogatójátéka feljavult, így 6:2-vel kiegyenlítettek. Következett a ráadás minimum 10 pontig, ám a győzelemhez végül 11 kellett, miután a találkozó csak nagy küzdelemben dőlt el a második mérkőzéslabdát értékesítő Szafina, Szávay páros javára.

Az elődöntőben a Nuria Llagostrea Vives, Arantxa Parra Santonja (spanyol, 3.)–Mervana Jugic-Salkic, Darija Jurak (bosnyák, horvát) párharc győztesével találkoznak Szávayék.

Az elődöntőben a Nuria Llagostrea Vives, Arantxa Parra Santonja (spanyol, 3.)–Mervana Jugic-Salkic, Darija Jurak (bosnyák, horvát) párharc győztesével találkoznak Szávayék.

 

WTA-TORNA, ANDALUCIA TENNIS EXPERIENCE, MARBELLA
(220 000 dollár, salak)
PÁROS, 2. FORDULÓ
Szafina, Szávay (orosz, magyar)–Barrois, Wöhr (német) 3:6, 6:2, 11–9

 

Legfrissebb hírek

Van Dijk: időre van szükség, hogy a Liverpool megújult védelme összeálljon

Angol labdarúgás
11 perce

Mohamed Szalah is ott van a Trabzonspor FTC elleni keretében

Európa-liga
44 perce

Infantino-terv: távozott posztjáról a FIFA operatív igazgatója

Minden más foci
1 órája

„Nem biztos, hogy valós kijelentés” – a Ferencváros vezetőedzője reagált a Trabzonspor mesterének meglepő szavaira

Európa-liga
1 órája

Videó: gól, gólpassz és Ronaldót idéző gólöröm Kovács Bendegúztól

Légiósok
1 órája

Egyre erősebb és sokszínűbb a magyar atlétika

Atlétika
1 órája

Szabó Bence csodagólja előtt dühöngött az edző

Labdarúgó NB II
2 órája

Csak kölcsönbe megy Almeríába Yaakobishvili Áron – sajtóhír

Légiósok
2 órája