Szánkó Eb: orosz siker mindkét egyesben, Pulai is célba ért

2010.01.25. 09:37
Címkék
Mindkét egyes számot orosz versenyző nyerte meg a szánkósok lettországi Siguldában rendezett Európa-bajnokságán.

A férfiaknál – a vancouveri téli olimpiára más módon készülő olasz Armin Zöggeler távollétében – Albert Demcsenko, a hölgyeknél Tatjana Ivanova szerzett aranyérmet.

A férfi kettes versenyszámot az osztrák Andreas és Wolfgang Linger nyerte meg, míg a vegyes csapatoknál a házigazda lett együttes (Anna Orlova, Martins Rubenis, Juris Sics, Andris Sics) diadalmaskodott.

A férfi kettes versenyszámot az osztrák Andreas és Wolfgang Linger nyerte meg, míg a vegyes csapatoknál a házigazda lett együttes (Anna Orlova, Martins Rubenis, Juris Sics, Andris Sics) diadalmaskodott.

A férfi egyesben a téli olimpiai indulásra hajtó Pulai Imre is célba ért, a korábbi kenus a 33. helyen zárta a versenyt.

Legfrissebb hírek

Keddi sportműsor: ETO–KTE MK-negyeddöntő; bajnokit játszik a Liverpool és a Bournemouth is

Minden más foci
33 perce

Augenthaler: Német–brazil vb-döntő lesz; Gasper Okorn: A magunk urai vagyunk

napilap
42 perce

Nyakkendőt az edzőkre – Mohai Dominik publicisztikája

Minden más foci
43 perce

Gólt sem szerzett, kikapott a halovány teljesítményt nyújtó Real Madrid

Spanyol labdarúgás
44 perce

Bombagóllal nyert Pisában a Bologna, Udinében zakózott a Fiorentina

Olasz labdarúgás
1 órája

Női kosárlabda: Juhász Dorka lett február legjobbja az Euroligában

Kosárlabda
1 órája

MLSZ: húsvéthétfőn és az országgyűlési választás napján nem rendeznek mérkőzéseket

Labdarúgó NB I
2 órája

Tovább tart a Videoton győzelmi szériája

Labdarúgó NB II
2 órája
Ezek is érdekelhetik