Reggina: Szatmárit Paksra, Prekletet Egerbe adják kölcsön

Vágólapra másolva!
2011.08.31. 10:16
Címkék
A Nemzeti Sport Online információi szerint eldőlt, hogy az olasz másodosztályú Reggina Magyarországra adja kölcsön két korábbi utánpótlás-válogatott játékosát, Szatmári Lórándot és Preklet Csabát – előbbi Pakson, utóbbi Egerben folytatja.

„A Regginával megszületett a megegyezés Preklet Csaba és Szatmári Lóránd ügyében. A legutóbb kölcsönben Kecskeméten szereplő védő szintén kölcsönbe az NB II-es Egerhez kerül, míg a középpályás Szatmári Pakson folytatja" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online kérdésére a két játékos menedzsere, Filipovics Vladan.

Szatmári a legutóbbi idényben a harmadosztályú Salernitánánál szerepelt, most ismét kölcsönben, Pakson futballozhat. A 23 éves játékos iránt korábban a Ferencváros és a Pécsi MFC is érdeklődött, de végül a tolnaiakkal állapodott meg.

Filipovics elmondta, a szerződést ma írják alá, de már mindenben egyezségre jutottak.

 

Legfrissebb hírek

Héder Barna továbbra sem fizet és a sajtót teszi felelőssé

Párizs 2024
55 perce

Műkorcsolya: olimpiai indulóink egyéni csúcsot futottak

Téli sportok
58 perce

Ötméteresekkel kapott ki a III. Kerület a női vízilabda Eurokupában

Vízilabda
58 perce

Magyarország második az EA vízilabda-ranglistáján

Vízilabda
1 órája

A Budai Farkasok legyőzték az ETO-t a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
1 órája

Erste Liga: kilencgólos meccsen verte a DVTK a Dunaújvárost

Jégkorong
1 órája

ICEHL: legyőzte az utolsó helyezettet a Ferencváros, a túlóra hozta meg a Volán sikerét

Jégkorong
1 órája

A cseh másodosztályba igazolt a jégkorongozó Vay Ádám

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik