Női kosárlabda NB I: sima pécsi győzelem az FTC ellen

2010.09.30. 19:53
A címvédő Pécs hazai pályán 73–56-os győzelmet aratott a Ferencváros ellen a női kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
2. FORDULÓ
PÉCS 2010–NANETTE-FTC 73–56 (18–13, 18–20, 18–11, 19–12)
Pécs, 1000 néző. V: Farkas G., Söjtöry
PÉCS: IVÁNYI 9, QUIGLEY 18/6, Raksányi 12/3, TURÓCZI 9, Krnjics 7. Cs: Fegyverneky 3, Vidacsics 7, Lábady 5, Horváth L. 3, Czirják, Csutorás, Szabó Fl. Edző: Zseljko Djokics
FERENCVÁROS: Darida 6, Szlimák 5/3, Reiner 6, Hegedűs R. 9/3, RUSSAI 11/6. Cs: Ruják N. 10, Fülöp 2, Varda 5, Kováts N. 2, Lantos. Edző: Farkas Sándor
Az eredmény alakulása. 3. p.: 7–8. 6. p.: 13–12. 13. p.: 24–15. 17. p.: 33–28. 23. p.: 40–37. 26. p.: 47–42. 33. p.: 58–47
Kipontozódott: Hegedűs R. (36. p.)
Zseljko Djokics: – Sokkal nehezebb meccs volt, mint azt az eredmény mutatja. Gratulálok a csapatnak az első hazai győzelméhez, és Fegyverneky Zsófiának a szerdai születésnapjához. Az utolsó három edzésen sokat gyakoroltuk a védekezést, ezt vissza is kaptam a meccsen.
Farkas Sándor: – Gratulálok a csapatomnak, nagyon jól tartottuk magunkat a negyedik negyedig, amikor átment szumó és karate keverékébe a mérkőzés.