Női kosárlabda NB I: az első negyed döntött Baján a Győr javára

2012.01.22. 20:21
A Baja három negyeden keresztül teljesen egyenrangú ellenfele volt a Győrnek, ám az első játékrészt húsz ponttal elveszítette, így esélye sem volt a pontszerzésre a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
17. FORDULÓ
BAJAI NKK–UNI SEAT GYŐR 58–76 (6–25, 16–19, 19–19, 17–13)
Baja, 250 néző. V: Farkas G., Márton L., Benedek Z.
BAJA: Scsekics 8, Szepsi 10, GORJANÁCZ 10, Szabó P. 7, Bozóki 2. Cs: THEODOREÁN 11/3 Ferencz, Kühn 4, Kovács D. 6, Kalocsai. Edző: Sztevan Csupics
GYŐR: Ciglar 8/3, Simon Zs. 6, Rasheed 7, Nagy-Bujdosó 11, HOLLINGSWORTH 7. Cs: Fürtös 10/9, Laklóth 5/3, SUJANOVÁ 12/3, Őri 3, Semsei 2,Vincze V. 2, Nagy D 3. Edző: Fűzy Ákos
Az eredmény alakulása. 3. p.: 0-2, 8. p.: 2-17, 12. p.: 8-28, 15. p.: 16-28, 20. p.: 22-44, 25. p.: 31-50, 30. p.: 41-63, 35. p.: 50-68
Kipontozódott: Theodoreán (38. p.)
Sztevan Csupics: – Mi kicsit féltünk a mérkőzéstől, ezért nagyon rosszul kezdtünk az első negyedben. Később próbáltunk harcosan játszani, így a második félidőben jól védekeztünk egész pályán, és az utolsó negyedet 4 ponttal sikerült megnyernünk. A Győr sokkal jobb csapat nálunk, így simán nyert. Gratulálok a lányoknak!
Fűzy Ákos: – Egy negyed jó játéka után befejezettnek tekintettük a mérkőzést és a szimpatikusan harcoló bajaiak ezt jól kihasználták, ezért nem lett nagyobb a különbség.

7. Vasas 17 6 11 944–1020 0.676
8. DKSK MISI 17 5 12 1071–1240 0.647