Női kosárlabda NB I: az Atomerőmű legyőzte a Baját

2012.02.04. 20:06
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 15. fordulójában elhalasztott és ma bepótolt mérkőzésen az Atomerőmű hazai környezetben négy ponttal nyert a Baja ellen.

A nagyszünetben a vendégek még hét ponttal vezettek, de a szekszárdiak a tíz ponttal (24–14) megnyert harmadik negyeddel nyeregbe kerültek, ahonnan már nem is estek le.

Az Atomerőmű az ötödik győzelmét aratta, a Baja tizenegyedik vereségét szenvedte el.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
ALAPSZAKASZ, 15. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)
ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD–BAJAI NKK 77–73 (17–19, 18–23, 24–14, 18–17)
Szekszárd, 350 néző. Vezette: Kapitány, Gelencsér, Maár
SZEKSZÁRD: TAMIS 11, DEMETER 8, BÁLINT R. 13/3, Fejes 8, ZELE 12. Csere: Hajdu 4/3, Medgyessy, Cvetanovics 2, SZEMERÉDI 9/3, BAKSA 10/3. Edző: Magyar Gergely
BAJA: Szepsi 7, SZCSEKICS 29/12, SZABÓ P. 12, Gorjanácz, BOZÓKI 14. Csere: Theodorán 8, Ferencz, Kühn 3/3. Edző: Stevan Cupic
Az eredmény alakulása. 5. p.: 10–2. 15. p.: 24–32. 25. p.: 47–48. 35. p.: 63–61
Kipontozódott: Demeter (34. p.)
Magyar Gergely: – Ennél szebb születésnapi ajándékot nem is kaphattam volna. Sokszor mondtam már, de büszke vagyok a lányokra.
Stevan Cupic: – Nagyon jó meccset játszottunk, a szekszárdiak egy hajszállal voltak jobbak, ezzel nyertek.
9. Atomerőmű KSC 18 5 13 1174–1398 0.639
10. DKSK MISI 18 5 13 1138–1318 0.639