Női kosárlabda NB I: a ZTE 19 ponttal nyert otthon a Vasas ellen

2010.02.17. 20:00
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 14. fordulójában a ZTE 23 ponttal nyert hazai pályán a Vasas ellen. A ZTE kilencedik győzelmét aratta, a Vasas a tizenegyedik vereségét szenvedte el.
NB I, 14. FORDULÓ
ZTE NKK–VASAS-CSATA 82–61 (22–14, 17–13, 19–21, 24–13)
Zalaegerszeg, 150 néző. V: Bognár, Makovsky
ZTE NKK: BUKOVSZKI 7/3, AMBRUS SZ. 15/9, SZÉLESY 14/3, Czukor 4, CRASNOSCIOC 26/3. Cs: Rasheed, Hersics, SZALAY 16/12, Szász. Edző: Gáll Tamás
VASAS: CZANK 13/3, Fejes 6, LAKLÓTH 18, Somogyi A. 2, Bagi M. 2. Cs: Szondy D. 6, Győr 6/6, Velkey 6/3, Mansaré. Edző: Deák Éva
Az eredmény alakulása. 5. p.. 15–4. 15. p.: 32–22. 25. p.: 48–36. 33. p.: 60–56
Gáll Tamás: – Időnként régi önmagunkat idéztük, jó volt újra itthon nyerni. Várjuk Bencze Tamás barátomékat.
Deák Éva: – Sajnálom, hogy a negyedik negyed második felében összezuhant a csapat. Gratulálok a zalaiaknak!
Az eredmény alakulása.  5. p.. 15–4. 15. p.: 32–22. 25. p.: 48–36. 33. p.: 60–56