Női kosárlabda NB I: a Vasas a nagyszünet után átrohant a DKSK-n

2012.02.29. 19:45
A vendégek az első negyedet négy ponttal megnyerték, és még a nagyszünetben is egálra álltak, a meccs második felében azonban nem tudták tartani a lépést a Vasassal.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
21. FORDULÓ
VASAS BASKET–DKSK-MISI 63–44 (11–15, 12–8, 21–8, 19–13)
Budapest, Pasaréti út, 200 néző. Vezette: Papp P., Frányó, Vida
VASAS: Pál 5/3, Pusztai 2, ADAMECZ 18/12, MANSARÉ M. 11/3, TEILANE 23. Csere: Velkey 2, Bajnóczi 2, Szabó Flóra, Kovalcsik, Katona Sz. Edző: Diósadi Deák Éva
DIÓSGYŐR: HADZSOVICS 15, Ocsenás, Reiner 8, Farkasinszki 10, Skorics 6. Csere: Kántor 5, Lugosi. Edző: Milen Vukicsevics
Kipontozódott: Teilane (40. p.)
Az eredmény alakulása. 4. p.: 9–2. 8. p.: 11–10. 15. p.: 14–17. 19. p.: 21–21. 23. p.: 30–25. 27. p.: 35–31. 32. p.: 49–31. 34. p.: 51–37. 37. p.: 57–39
Diósadi Deák Éva: – Megszeppenve kezdtük a mérkőzést, a szünet után viszont mi ébredtünk fel előbb, és fizikai fölényünket kamatoztatva nyertük meg az igen fontos összecsapást. Gratulálok lányaimnak!
Milen Vukicsevics: – Nem tudtunk élni az első félidei, saját magunk által kiharcolt lehetőséggel. A térfélcserét követően center poszton győzött le minket a Vasas. Nagyon kevés játékosom tudott hozzátenni a mai meccshez, emiatt is vesztettünk.
9. Atomerőmű KSC 20 6 14 1332–1565 0.650
10. DKSK MISI 21 6 15 1331–1522 0.643