Női kosárlabda NB I: a Szeged kikapott az Atomerőműtől

2010.11.07. 20:10
Az Atomerőmű KSC meglepetésre 70–63-ra legyőzte a vendég Szeviép-Szegedet a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
NŐI KOSÁRLABDA NB I
10. FORDULÓ

Atomerőmű-KSC Szekszárd–Szeviép-Szeged 70–63 (17–20, 11–12, 15–16, 27–15).

Szekszárd, 350 néző. V: Farkas G., Söjtöry T.

KSC: MEDGYESSY 11, SZEMERÉDI 19/6, DEMETER 8, VINCZE A. 12, JEVTUSENKO 11/3. Csere: Vincze V. 1, Szavercsenko 8, Tamás R., Turcsinovics. Edző: Ujhelyi Gábor.
Szeged: Németh B. 2, RASHEED 12, Laczi 8, Roglic 4, Keller 5. Csere: Laklóth 4/3, FEJES R. 16, Farkasinszki 5, Lengyel 7/3. Edző: Bencze Tamás.
Az eredmény alakulása. 5. perc: 8–8, 15. p.: 24–24, 25. p.: 36–38, 35. p.: 55–48.
Kipontozódott: Fejes (38.), Roglic (40.).
Ujhelyi Gábor: – Tudtunk élni a lehetőséggel, már ez is nagy dolog. De azért helyén kell kezelni a dolgainkat.
Bencze Tamás: – Végig görcsösen játszottunk, a teher nélkül játszó ellenfél ezt megérezte. Gratulálok nekik, nagyon csalódott vagyok.