Női kosárlabda Eb: elődöntőben a letteket búcsúztató oroszok

2011.06.29. 19:49
Címkék
Az orosz női kosárlabda-válogatott jutott be elsőként a Lengyelországban zajló Európa-bajnokság elődöntőjébe, miután tizenegy ponttal nyert Lettország ellen.

Az oroszok végig kézben tartották a negyeddöntős mérkőzést, korán megszerzett előnyük kitartott egészen az utolsó dudaszóig. A lettek egy percre nem adták fel a küzdelmet, az utolsó percben még büntetőztek is, de már nem tudták ledolgozni a hátrányukat.

Oroszország ellenfele a döntőbe jutásért az esti Csehország–Horvátország összecsapás továbbjutója lesz majd.

NŐI KOSÁRLABDA EB, LENGYELORSZÁG
NEGYEDDÖNTŐ
Oroszország–Lettország 83–72 (23–18, 25–19, 17–18, 18–17)
KÉSŐBB
Csehország–Horvátország x–x
Litvánia–Franciaország jún. 30.
Montenegró–Törökország jún. 30.

 

Legfrissebb hírek

Díjugrató vk: brazil győzelem a nagydíjra minősítő Big Touron a Nemzeti Lovardában

Egyéb egyéni
1 perce

Sané 15 méterről lőtt a kapuba – vb-gólok videón

Foci vb 2026
7 perce

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
12 perce

Sané góljával vezettek a németek, Ecuador gyorsan egyenlített, Elefántcsontpart előnyben

Foci vb 2026
28 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
35 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
36 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 1–1

Foci vb 2026
44 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–1

Foci vb 2026
52 perce
Ezek is érdekelhetik