Női kosárlabda Eb: a horvátok nyolc ponttal legyőzték a házigazdát

2011.06.24. 19:39
Címkék
Horvátország 64–56-ra legyőzte a házigazda Lengyelországot a női kosárlabda Európa-bajnokság középdöntőjének 2. fordulójában.

A korábbi szegedi irányító, a pályafutását Győrben folytató Iva Ciglar 9 pontjával a horvát válogatott harmadik legeredményesebb játékosa volt. A lengyelek az újabb vereségük után már lemondhatnak a negyeddöntőről. A korábbi szegedi irányító, a pályafutását Győrben folytató Iva Ciglar 9 pontjával a horvát válogatott harmadik legeredményesebb játékosa volt. A lengyelek az újabb vereségük után már lemondhatnak a negyeddöntőről.

NŐI KOSÁRLABDA EB, LENGYELORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, F-CSOPORT, 2. FORDULÓ
Horvátország–Lengyelország 64–56 (24–21, 20–17, 11–8, 9–10)

 

Legfrissebb hírek

Sané 15 méterről lőtt a kapuba – vb-gólok videón

Foci vb 2026
3 perce

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
8 perce

Sané góljával vezettek a németek, Ecuador gyorsan egyenlített, Elefántcsontpart előnyben

Foci vb 2026
24 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
31 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
33 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 1–1

Foci vb 2026
41 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–1

Foci vb 2026
48 perce

Az 1998-as, horvátok elleni negyeddöntő óta nem volt ilyen idős kezdőcsapata a németeknek vb-n

Foci vb 2026
49 perce
Ezek is érdekelhetik