Női kosárlabda Eb: a horvátok csatát nyertek Montenegró ellen

2011.07.02. 22:50
Címkék
Horvátország végzett a Lengyelországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokság ötödik helyén, miután a szombati helyosztón 14 ponttal győzött Montenegró ellen.

Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, a nagyszünetben a horvátoknál volt az előny, de a három pont aligha nyugtatta meg őket. A találkozó végkimenetel szempontjából döntőnek bizonyult a harmadik negyed, amelyben besült a montenegrói támadójáték, így a horvát előny nyolc ponttal nőtt.

Győzelmükkel a horvátok, mint a kontinensbajnokság ötödik helyezettjei, kvalifikációt szereztek a londoni olimpia selejtezőjére.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
AZ 5. HELYÉRT
Horvátország–Montenegró 73–59 (14–16, 24–19, 17–9, 18–15)
KORÁBBAN
A 7. HELYÉRT
Litvánia–Lettország 75–56
Legfrissebb hírek

Sané 15 méterről lőtt a kapuba – vb-gólok videón

Foci vb 2026
4 perce

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
9 perce

Sané góljával vezettek a németek, Ecuador gyorsan egyenlített, Elefántcsontpart előnyben

Foci vb 2026
25 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
32 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
34 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 1–1

Foci vb 2026
42 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–1

Foci vb 2026
49 perce

Az 1998-as, horvátok elleni negyeddöntő óta nem volt ilyen idős kezdőcsapata a németeknek vb-n

Foci vb 2026
50 perce
Ezek is érdekelhetik