Női kézilabda NB I: ötgólos érdi siker a Békéscsaba ellen

2011.11.12. 20:02
Érd női kézilabdacsapata 27–22-re legyőzte hazai pályán a Békéscsabát az NB I nyolcadik fordulójának szombati mérkőzésén. Az érdiek így feljöttek az ötödik helyre a tabellán.
NŐI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ
ÉTV ÉRDI VSE–BB BÉKÉSCSABAI ENKSE 27–22 (14–12)
Érd, 400 néző. V: Bujdosó, Tomecskó
ÉRD: JANURIK – Tamás, KOVÁCS ANNA 9, Bognár B. 3, Vukcsevics, Tóth T. 2, Balog B. 3. Cs: Oguntoye (kapus), Török 1, WOLF 7 (5), Vincze 1, Szekeres 1. Edző: Szabó Edina
BÉKÉSCSABA: VERESS – Hajduch 1, TOSKOVICS 9 (1), Kamper, Tóth K. 4., Glusica 3, Kelemen. Cs: Futaki (kapus), Tóth S. 1, Ljubas 3, Zsilák, Szögi 1, Drávai, Gávai. Edző: Kovács Péter
Az eredmény alakulása. 11. p.: 4–5. 25. p.: 11–9. 41. p.: 19–14. 45. p.: 20–18. 54. p.: 26–20
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 1/1
Szabó Edina: – Kemény csatában végül magabiztosan hoztuk a meccset, köszönhetően a második félidőben feljavult kapusteljesítménynek és védekezésnek.
Kovács Péter: – Tíz nap alatt az ötödik mérkőzésünket játszottuk, nem is volt időnk külön készülni erre a meccsre, és nem voltunk elég fittek, hogy így is nyerhessünk.