Női kézilabda NB I: a Vác öt góllal vezetett a szünetben Siófokon, hiába

2012.02.08. 19:46
A Siófok a szünetben még ötgólos hátrányban volt, második félidei jó játékának köszönhetően azonban 28–25-re legyőzte a Vácot a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.
NŐI KÉZILABDA NB I
17. FORDULÓ
SIÓFOK KC-GALERIUS FÜRDŐ–VÁCI NKSE 28–25 (12–17)
Siófok, 500 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.
SIÓFOK: HERR O. – Bódi 4, NÉMETH CS. 5, Bogdanovics 3, Ábrahám 3, MÖRTEL 6 (2), Szalai B. 4 (2). Csere: Lajtos (kapus), De Souza 2, Kiss Olívia 1, Bloj, Herr A.
VÁC: Juhász E. – Ertl, Barján 4, UHRAKOVÁ 6, Fülöp, KLIVINYI 8, Gyetván 2, Csere: Bíró (kapus), Tápai Sz. 4 (2), Baross 1, Mészáros R., Petrovics
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 15. p.: 7–7. 19. p.: 8–10. 24. p.: 10–13. 28. p.: 12–16. 38. p.: 19–17. 43. p.: 24–21. 50. p.: 25–22. 56. p.: 27–23
Kiállítások: 8, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 2/2
Imre Vilmos, a Siófok edzője: – Nagyon fontos mérkőzést nyertünk meg, a második félidei jó játékunknak köszönhetően. Az első játékrészben bemutattuk a védekezés nélküli kézilabdát, a második félidő elején viszont sikerült pluszt vinnünk a játékba, végül pedig megérdemelten győztünk.
Ökrös Csaba, a Vác edzője: – Az első félidőben remek játékot nyújtottunk, de a második játékrész elején sikerült mindent elrontatnunk…