Női kézilabda NB I: a Vác hozta a kötelezőt a Szekszárd ellen

2012.02.17. 19:44
Nem történt meglepetés a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén, a Vác hazai pályán 29–21-re győzött a Szekszárd ellen.
NŐI KÉZILABDA NB I
18. FORDULÓ
VÁCI NKSE–UKSE SZEKSZÁRD 29–21 (12–8)
Vác, 400 néző. V: Baranyi, Szloska
VÁC: JUHÁSZ E. – Baross 3, Mészáros R., UHRAKOVÁ 10, FÜLÖP, Tápai Sz. 1, KIRSNER 2. Cs: Péntek-Dózsa (kapus), Klivinyi 5 (3), Barján 4, Gyetván 1, Ivanics, Ertl 2, Petrovics 1. Edző: Ökrös Csaba
SZEKSZÁRD: Triffa – Weigel 3 (1), Szekerczés 1, Kopecz, BORBÁS 5, Jenőfi 2, VASAS 5. Cs: Mészáros M. (kapus), Gulya 1, Fauszt 1, Kuridza 3. Edző: Kovács Jenő
Az eredmény alakulása. 6. p.: 1–2. 15. p.: 7–4. 25. p.: 10–6. 38. p.: 17–8, 50. p.: 24–14. 56. p.: 26–18
Kiállítások: 4, ill. 14 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 2/1
Ökrös Csaba: – Védekezésünk összeszedett volt, a támadójátékunk pontatlan. Nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.
Kovács Jenő: – A második félidő első tíz percében beindítottuk a Vácot, a következő húszban már csak kozmetikázni tudtuk az eredményt.