Női kézilabda NB I: a Kiskunhalas félidőben még vezetett az ETO ellen

2012.03.27. 20:04
Százszázalékos teljesítménnyel zárta a női kézilabda NB I alapszakaszát a címvédő Győri ETO, miután az utolsó forduló nyitó mérkőzésén 41–31-re nyert Kiskunhalason úgy, hogy a szünetben még egygólos hátrányban volt.
NŐI KÉZILABDA NB I
22. FORDULÓ
KISKUNHALAS NKSE–GYŐRI AUDI ETO KC 31–41 (18–17)
Kiskunhalas, 400 néző. V: Bujdosó, Tomecskó
KISKUNHALAS: SCHOLTZ – STERBIK 5, Tápai A., Takács B. 1, SZAMORÁNSKY A. 7, BARNA 10, Kurgyis 1. Cs: Pethő (kapus), Varga D. 4 (1), Valovics 1, Drávai 2. Edző: Dankó Ervin
GYŐR: Pálinger – Radicsevics 5, Hornyák Á. 2, LÖKE 7, Lekics 3, GÖRBICZ 9 (4), Kovacsics 4. Cs: ORBÁN 6, Gros, AMORIM 5. Edző: Karl Erik Böhn
Az eredmény alakulása. 5. p.: 4–3. 17. p.: 10–10. 24. p.: 16–14. 35. p.: 20–20. 53. p.: 27–38
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 6/4
Dankó Ervin: – Nagy öröm számunkra, hogy a félidőben vezettünk a Győr ellen. A második játékrész csak azt a sikert hozta, hogy emlékezetem szerint mi lőttük a legtöbb gólt a Győrnek ebben a bajnokságban.
Karl Erik Böhn: – Jól játszott a Halas az első félidőben. A kilenc nap szünet után találkozó játékosaim csak a második félidőben kézilabdáztak hatékonyan.