Németország: 15 drezdai fanatikust letartóztattak Dortmundban

2011.10.26. 13:49
Címkék
Nem múlt el zavargás nélkül a Borussia Dortmund–Dynamo Dresden összecsapás. A labdarúgó Német Kupa második fordulójában a BVB hazai pályán 2–0-ra legyőzte a másodosztályú együttest, amelynek szurkolói nehezen törődtek bele a vereségbe.

A Dresden szimpatizánsai a mérkőzés előtt, közben és az után is összecsaptak a rendőrséggel, s végül 15 fanatikust letartóztattak, többen pedig kisebb-nagyobb sérülést szenvedtek.

Legfrissebb hírek

Uszik lemond az öveiről, de még nem vonul vissza

Ökölvívás
7 perce

A magyar rögbisek három győzelemmel zárták a chisinaui Eb-kör első napját

Egyéb csapat
20 perce

Haaland nem kezd a norvégoknál, a franciáknál ott van Mbappé a csapatban

Foci vb 2026
30 perce

A Milan nagyon közel jár Goncalo Ramos megszerzéséhez

Foci vb 2026
40 perce

Hét korosztályos magyar érem a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
46 perce

Haaland csak a kispadon lesz a franciák ellen? És tényleg!

Foci vb 2026
57 perce

Sajtóhírek szerint az amerikaiak további négy évre csábítják Pochettinót

Foci vb 2026
1 órája

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik