Német Kupa: hetedosztályú ellenféllel kezd a címvédő Schalke

2011.06.11. 19:36
Címkék
Szombaton tartották a labdarúgó Német Kupa sorsolását, az első fordulóban a címvédő Schalke a hetedosztályú Teningenhez látogat. Az amatőr klub a legalacsonyabban rangsorolt csapat a főtáblán.

A rekordbajnok Bayern München a másodosztályba feljutó Eintracht Braunschweighez látogat az első fordulóban, míg a Bundesligát megnyerő Borussia Dortmund a harmadik vonalban szereplő Sandhausennel csap össze. A bajnoki ezüstöt megszerző Bayer Leverkusen a másodosztályba visszakerülő Dynamo Dresdennel mérkőzik.

A Stieber Zoltánt és Szalai Ádámot foglalkoztató Mainz az ötödosztályú SVN Zweibrückennel csap össze, míg Hajnal Tamás csapata, a VfB Stuttgart a harmadik vonalban szereplő SV Wehen Wiesbadennel mérkőzik.

Király Gábor együttese, az 1860 München a VfL Osnabrückkel küzd meg, a Futács Márkót foglalkoztató Ingolstadt az FC Oberneulandhoz látogat. A Torghelle Sándort soraiban tudó Fortuna Düsseldorf a Hessen Kassellel csap össze.

Legfrissebb hírek

NBA: a Denver nagy csatát nyert meg, a Boston elrontotta a Görög Szörny visszatérését

Amerikai sportok
2 perce

NHL: rekordot döntött a Stars; kilencgólos őrület a Rangers meccsén

Amerikai sportok
8 perce

Vadnai Jonatán: Nekem kellett eldöntenem, mi az, amit bevállalok

Egyéb egyéni
36 perce

100 nap – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Német–brazil vb-döntőre tippel száz nappal a rajt előtt Klaus Augenthaler

Foci vb 2026
1 órája

Keddi sportműsor: ETO–KTE MK-negyeddöntő; bajnokit játszik a Liverpool és a Bournemouth is

Minden más foci
8 órája

Augenthaler: Német–brazil vb-döntő lesz; Gasper Okorn: A magunk urai vagyunk

E-újság
9 órája

Nyakkendőt az edzőkre – Mohai Dominik publicisztikája

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik