NB II, Nyugat: az SZTK ellátta a Dunaújváros baját, 7-0 lett a vége

2011.11.12. 15:46
A Szigetszentmiklósi TK hazai pályás kiütéses, 7–0-s győzelmet aratott a Dunaújváros felett a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 13. fordulójában.

NB II, NYUGATI CSOPORT
13. FORDULÓ
SZIGETSZENTMIKLÓSI TK–DUNAÚJVÁROS-PÁLHALMA7–0 (4–0)
Szigetszentmiklós, 200 néző. V.: Berényi T.
SZIGETSZENTMIKLÓS: Kozma – Nagy T. (Csák K., 73.), Szamosszegi (Borsos B., 80.), Csiszár, Szamosi – Tóth F. (Ngalle, 63.), Barna Zs. – Bonifert, Somorjai, Fekete L. – Fekete Á. Vezetőedző: Horváth Ferenc
DUNAÚJVÁROS-PÁLHALMA: Abu – Huber, Kőkuti, Salamon, Berényi B. – Basztovanov, Vaskó J., Rottmann (Payeta, a szünetben), Márki (Kóczián, a szünetben) – Bezerédi (Nagy D., 73.), Perovics. Vezetőedző: Nagy I Zoltán
G.: Somorjai (1–0) a 8., Csiszár (2–0) a 14., Csiszár (3–0) a 24., Barna Zs. (4–0) a 34., Bonifert (5–0) a 60., Barna Zs. (6–0) a 76., Fekete Á. (7–0) a 91. percben
Horváth Ferenc: A jó játék eddig is meg volt, most jöttek a gólok is.
Nagy I Zoltán: Nyolc perc alatt elintéztük a sorsunkat. Néhány játékosunknak el kellene gondolkodnia a jövőt illetően, mert ezzel a hozzáállással nem csak a másodosztályban, máshol sem lehet eredményt elérni.
VESZPRÉM FC–BKV ELŐRE2–2 (1–0)
Veszprém, 200 néző. V.: García
VESZPRÉM: Varga T. – Garai, Hegedűs Gy., Lang, Bosnjak – Thiago, Hevesi-Tóth, Molnár Z., Burcsik (Finta P., 55.) – Novothny, Alex (Vitomir, 79.). Vezetőedző: Vágó Attila
BKV ELŐRE: Vezér – Miklósvári, Sebők I., Császár, Máj – Mayer (Rápó, 79.), Fazakas, Dányi, Szabó V. – Molnár P. (Boros, a szünetben), Varga E. (Katona D., a szünetben). Vezetőedző: Szapor Gábor
G.: Bosnjak (1–0) a 24., Szabó V. (1–1) a 67., Fazakas (1–2) a 73., Novothny (2–2) a 93. percben
Vágó Attila: Nagyon fájó az újabb hazai döntetlen, egyben tanulságos is a második félidei felelőtlen játékunk, amelynek ez lett az eredménye.
Szapor Gábor: Maximális dicséret a csapatnak, a játékosoknak a hozzáállásért, de elmarasztalás is jár, mert az utolsó pillanatban tilos gólt kapni.
BAJAI LSE–FC TATABÁNYA2–3 (1–1)
Baja, 250 néző. V.: Kovács J. Z.
BAJA: Herbert – Zahorecz, Burucz, Forgács – Szauter, Domokos, Lógó (Kormos, 62.), Kardos (Balázs R., a szünetben) – Szőllősi F., Varga Z. (Nagy E., 53.) – Csovics. Vezetőedző: Bognár György
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Böjte, Izing – Móri, Farkas V., Milanovic, Szekér – Deme (Béres F., 57.) – Sitku (Nyilas E., 65.), Farkas J. (Kiprich D., 87.). Edző: Kiprich József
G.: Burucz (öngól, 0–1) a 13., Csovics (1–1) a 30., Farkas J. (1–2) a 65., Nagy E. (2–2) a 80., Béres F. (2–3) a 84. percben
Bognár György: Újból bebizonyosodott, hogy jól futballozni csak tiszta fejjel lehet. Az pedig nálunk nem volt meg. Játszottunk, erőlködtünk, de sok hibával – főleg a védekezésben.
Kiprich József: Mindkét csapat bátran felvállalta a támadójátékot, ennek eredménye az öt gól. Többször kerültünk az ellenfél védelme mögé, ezért megérdemelten nyertünk.
BUDAÖRSI SC–FC AJKA1–3 (0–1)
Budaörs, 150 néző. V.: Nagy R.
BUDAÖRS: Tulipán – Németh P., Lőrincz Gy., Hegedűs N., Mihályi (Papp G., a szünetben) – Besztercei (Kollega, a szünetben), Tóth Cs., Lászka, Sánta A. – Szentgyörgyi, Tüske. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
AJKA: Jánosa – Pavlitzky (Szalai R., 73.), Subicz, Pákai, Gunther – Kovács Zs., Kovács Sz., Pothárn – Vittman (Major, 58.), Mihalecz P., Gaál B. (Horváth Á., 64.). Vezetőedző: Arnter Tamás
G.: Mihalecz P. (0–1) a 28., Major (0–2) a 70., Major (0–3) a 80., Kollega (1–3) a 90. percben
K.: Sánta A. (gólhelyzetben buktatta Major Norbertet) a 62. percben
Lucsánszky Tamás: Minden héten a Budaörs SC ellen játszunk, és ezeket a párharcokat sorozatban elveszítjük.
Artner Tamás: Csapatom sokat tett a győzelemért, és bár bizonyos szituációkban szerencsés volt, úgy érzem, teljesen megérdemelt a sikerünk.
GYŐRI ETO II–KOZÁRMISLENY SE3–0 (2–0)
Győr, ETO-park, 300 néző. V.: Pintér Cs.
GYŐRI ETO II: Molnár P. – Babic, Paget, Zámbó, Czeitler – Nyitrai (Németh L., 40.), Kiss M. – Molnár T. (Serfőző, 69.), Kiss Sz., Miklós V. (Berde, 74.), Varga T. Edző: Klement István
KOZÁRMISLENY: Sólyom – Vég B., Kovács T., Balaskó Cs., Kovács D. (Kiss M., 54.) – Koller K., Nagy E. – Ato, Laki Z., Karacs (Rácz F., 59.) – Eszlátyi (Godslove, 63.). Vezetőedző: Márton Gábor
G.: Molnár T. (1–0) a 27., Varga T. (2–0) a 29., Molnár T. (3–0) a 47. percben
Klement István: Játszottunk már hasonló fölényben máskor is, de ilyen egyértelmű győzelmet még nem arattunk.
Márton Gábor: Számunkra szomorú tény, de teljesen megérdemelt hazai győzelem született.