Hegedűs Gyula után Molnár Zoltánt és Zsömlye Györgyöt is szerződtette az NB II Nyugati csoportjában 14. helyen telelő Veszprém FC.
Mindkét játékos fél évre írt alá az NB II-es együtteshez. Molnár Zoltán legutóbb a Szolnoki MÁV-ban, míg Zsömlye György az SZTK-Erimánál profiskodott.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás
Hátsó füves
2026.06.08. 11:40
Ezek is érdekelhetik





