Műkorcsolya: Magyarország rendezi 2014-ben az Európa-bajnokságot

MTI MTIMTI MTI
2011.10.16. 12:22
Címkék
A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség (MOKSZ) vasárnapi tájékoztatása szerint 2014-ben Budapesten rendezik a műkorcsolya Európa-bajnokságot.

A nemzetközi szövetség (ISU) erről vasárnap a milánói ülésén döntött, de a magyar szövetség addig nem akar a részletekről nyilatkozni, amíg nem kapja meg az írásos határozatot, melyre várhatóan hétfőn kerül sor.

A 2014-es eseménynek különös jelentőséget ad, hogy a szocsi olimpia előtt rendezik, azaz vélhetően mindenki az ötkarikás játékok főpróbájának tekinti majd a versenyt.

Magyarország legutóbb 2004-ben adott otthont a sportág kontinensviadalának, akkor a Papp László Sportarénában rendezett eseményen Sebestyén Júlia aranyérmet nyert.

Legfrissebb hírek

Vadnai Jonatán nyerte a portugáliai vitorlás Grand Prix-versenyt

Egyéb egyéni
16 perce

A Lipcse ellen ért véget a Hamburg veretlenségi sorozata a Bundesligában

Német labdarúgás
24 perce

Elmaradt az óriási meglepetés: az FTC a 94. percben megszerezte a győztes gólt a Kazincbarcika ellen

Labdarúgó NB I
1 órája

Ellentétes félidők a sevillai derbin, kétgólos előnyt pazarolt el a Betis

Spanyol labdarúgás
1 órája

A Kaposvár is a négy között a női röplabda Magyar Kupában

Röplabda
1 órája

Halász Bence 80 méter felett kezdte a szezont, Kozák Luca és Molnár Attila is meggyőző volt Nyíregyházán

Atlétika
1 órája

Több mint nyolcvan perc emberhátrányban – így is nyert a Sassuolo, kikapott Torinóban a Lazio

Olasz labdarúgás
1 órája

Drámai végkifejlet az osztrák hokiliga magyar rangadóján – a Fehérvár maradt versenyben

Jégkorong
2 órája
Ezek is érdekelhetik