Magyar válogatott: dán és német játékvezetők a következő két mérkőzésen

2010.05.28. 11:46
Címkék
A szombati Magyarország–Németország labdarúgó válogatott mérkőzést dán, a Hollandia–Magyarország összecsapást pedig német játékvezetői hármas dirigálja.

A Magyarország–Németország találkozót az Európa-liga-elődöntőn is bíráskodó dán Claus Bo Larsen vezeti, akinek ez az utolsó éve a nemzetközi porondon.

Munkáját Henrik Sönderby és Anders Nörrestrand segíti, a negyedik játékvezető Farkas Balázs lesz. Larsen 2003-ban a Lettország–Magyarország (3–1) Eb-selejtezőt, 2005-ben a Magyarország–Horvátország (0–0) vb-selejtezőt, 2007-ben pedig a Görögország–Magyarország (2-0) Eb-selejtezőt vezette.

A Hollandia elleni meccsen a német Florian Meyer dirigál, a két asszisztens Christoph Bornhorst és Frank Willenborg lesz. Larsenhez hasonlóan Meyer is régi ismerős, a legutóbbi vb-selejtező-sorozatban a Dánia és a Svédország elleni idegenbeli meccsünkön működött közre, illetve korábban vezetett egy Wales elleni felkészülési mérkőzést is.

Legfrissebb hírek

Francia válogatott középpályást nézett ki a Man. City; Mourinhónak nem kellene Yamal – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
5 perce

Német labdarúgószurkolók a VAR megszüntetését követelik

Német labdarúgás
15 perce

Az Athleticnél Szoboszlai Dominik a PL 8. legjobb játékosa

Angol labdarúgás
22 perce

Guardiola öröksége: spanyol edzői létszámfölény a rajtoló Premier League-ben

Angol labdarúgás
49 perce

Szalah után Benzemával erősíthet a Fradi El-selejtezős ellenfele

Európa-liga
1 órája

Tiki-taka, távoli bomba: parádés gólok a Libertadores-kupa negyeddöntőjében – videó!

Minden más foci
1 órája

Trabzon másik arca: halászkunyhók a luxusszállodák árnyékában

Európa-liga
1 órája

Strandkézilabda-vb: Ománban lesz a 2028-as torna

Kézilabda
1 órája