Huddersfield: Kádár térdszalagjával voltak gondok a tegnapi meccsen

Vágólapra másolva!
2011.01.16. 12:31
A Huddersfield menedzsere, Lee Clark az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályában szereplő együttes honlapjának elmondta, a tegnapi bajnokin még a szünet előtt lecserélt kölcsönjátékosa, Kádár Tamás térdszalagjával vannak gondok, de még nem lehet tudni, mennyire súlyos a sérülés.

„Tamásnak gondjai akadtak a térdszalagjával, úgyhogy a lehető leghamarabb le kellett cserélnünk. Remélhetőleg jól cselekedtünk, és így megússza hosszabb kihagyás nélkül, de még nem tudjuk, mennyire súlyos a sérülés” – mondta Lee Clark.

Kádár még a tegnapi találkozó előtt nyilatkozott új csapatáról: a magyar válogatott védő úgy véli, kiváló csapathoz került, és még tovább is maradna, mint egy hónap.

„Szerencsésnek érzem magam, hogy itt lehetek, keményen fogok dolgozni, hogy a lehető legjobb formámat nyújthassam. Emlékszem, korábban játszottam itt a Newcastle-lel felkészülési meccset, és akkor azt gondoltam, mennyire lenyűgöző a stadion és milyen kedvesek az emberek. Aztán játszottam a Huddersfield ellen tavaly a Ligakupában, és csak nagy nehezen tudtunk győzni négy háromra” – mondta Kádár.

„Meccsrutint kell szereznem, és bízom benne, hogy segíthetek a Huddersfieldnek. Jól ismerem a segédedzőt, Terry McDermottot, aki a Newcastle-nél Kevin Keegan segítője volt, és sokat mesélt nekem erről a klubról. Tudom, hogy kiváló, motivált játékosok vannak itt, és remélem, hogy könnyen beilleszkedem. Egy hónapra jöttem, de ha utána sem kapok szerepet a klubomban, szívesen maradok tovább” – tette hozzá a futballista.

Legfrissebb hírek

Barnes duplájával a Newcastle otthon tartotta a három pontot a Manchester City ellen

Angol labdarúgás
2025.11.22. 20:30

Labdarúgás: emelkedett a fiatalpercek száma az új ajánlás hatására

Utánpótlássport
2025.11.19. 17:35

Estevao és Casemiro betalált, győzött Londonban a brazil válogatott

Minden más foci
2025.11.15. 19:16

NB III: Kusnyír 21 hónap után visszatért; négy gólt kapott a Ferencváros második csapata

Labdarúgó NB II
2025.11.15. 16:22

Labdarúgás: visszavágott az észteknek az U17-es válogatott

Utánpótlássport
2025.11.15. 10:43

Labdarúgás: nyugalom és csibeszség Gödöllőn

Utánpótlássport
2025.11.12. 08:54

Drámai vallomás Kleinheisler Lászlótól – kiderült, miért nincs csapata

Légiósok
2025.11.11. 12:15

Labdarúgás: szerdán kezdődik az U19-es Eb-selejtező Gyirmóton

Utánpótlássport
2025.11.11. 08:57
Ezek is érdekelhetik