Haladás: a Kaposvár korábbi szerb légiósa Szombathelyen folytatja

2010.08.30. 11:18
Címkék
A Szombathelyi Haladás labdarúgócsapata hivatalos honlapján közölte, megállapodott a korábban Kaposváron futballozó szerb Nemanja Obricccsal, aki kétéves szerződést kötött Csertői Aurél csapatával.

A 26 éves szerb középpályás, Nemanja Obrics szombaton a helyszínen tekintette meg a Haladás–Paks mérkőzést, ma pedig kétéves szerződést kötött a szombathelyi csapattal.

Obrics 2007 és 2009 között játszott Kaposváron, 37 bajnoki meccsen három gólt szerzett. A középpályás ma már részt vesz a Haladás edzésén, a következő bajnoki fordulóban Kecskeméten pedig már pályára is léphet. A futballista legutóbb a szerb másodosztályú Mladi Radnik csapatát erősítette a Red Star Beograd kölcsönjátékosaként. A belgrádiak a kölcsönszerződés lejártával sem számítottak rá, így kerülhetett Szombathelyre.

A csapattal kapcsolatos hír, hogy megérkezett és kétnapos próbajátékon vesz részt a 29 éves, kétszeres szlovák válogatott Fodrek Branislav, aki legutóbb az MFK Petrzalka együttesében játszott.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Ilyen sem volt még ezen a vb-n

Foci vb 2026
4 órája

Eustáquio nem egyedül lőtte a gólját

Foci vb 2026
5 órája

Marsch ígéri, Kanada megmutatja, hogyan kell óriásra vadászni a nyolcaddöntőben

Foci vb 2026
5 órája

CONCACAF-csapat 40 éve nem ért el ilyen eredményt, mint Kanada

Foci vb 2026
5 órája

Kanada megnyerte az egyenes kieséses szakaszban lejátszott első vb-meccsét – statisztikák

Foci vb 2026
5 órája

Hétfői sportműsor: a 16 közé jutásért játszanak a brazilok és a németek, rajt Wimbledonban

Minden más foci
6 órája

Jenner: Letértünk az útról, ami korábban meghatározta a holland futballt; Sinner Wimbledonban címet védene

E-újság
6 órája

Egy telefon bánta a hullámzást a kanadaiak meccsén – videó

Foci vb 2026
6 órája
Ezek is érdekelhetik