Felkészülés: második meccsén döntetlent ért el a Debrecen

2012.06.30. 20:48
A Debrecen labdarúgócsapata a Gaz Metan Medias elleni második mérkőzésen 2–2-s döntetlent játszott. Erről a hajdúságiak hivatalos honlapja számolt be.

A mai második Gaz Metan elleni felkészülési mérkőzésen a Novakovics – Nagy Z., Simac, Máté, Korhut – Bódi, Varga J., Szakály, Yannick – Kulcsár, Sidibe összeállításban kezdett a Loki.

Kezdetben a vendégek játszottak fölényben, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kidolgozni. Úgy 20 perc után kiegyenlítetté vált a játék, a románok kapujának közelébe azonban nehezen jutott a magyar csapat. Többnyire a középpályán folyt a küzdelem, a kapusoknak nem akadt dolga. A szünet előtt mégis sikerült a Debrecennek megszereznie a vezetést, Yannick passzolt Simachoz, aki a bal felsőbe lőtte a labdát.

A második félidőben is többnyire mezőnyjáték folyt a pályán. A 81.percben váratlanul egyenlített az ellenfél, de még egy percig sem örülhetett, mert a középkezdés után egy öngóllal újra a Lokinál volt az előny. A végén ismét egyenlített a Gaz Metan, és így 2-2-es végeredmény született.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
DVSC-Teva–Gaz Metan Medias 2–2 (1–0)
Debrecen, 1000 néző. Vezette: Solymosi.
DVSC: Novakovics – Nagy Z., Simac, Máté, Korhut – Bódi, Varga J. (Oláh G. 55.), Szakály P. (Szakály D. 46.), Yannick (Ferenczi 46.) - Kulcsár, Sidibe
Gól: 1–0 Simac (45.), 1–1 Avram (81.), 2–1 Bozesan (öngól, 82.), 2–2 Da Silva (87.)