Felkészülés: a Loki kikapott szlovák élvonalbeli ellenfelétől

Vágólapra másolva!
2012.02.08. 16:00
Címkék
A Törökországban edzőtáborozó DVSC-Teva 2–1-re kikapott a szlovák élvonalbeli FK Senicától a két csapat szerda délutáni beleki felkészülési mérkőzésén – tudósít a debreceni labdarúgóklub hivatalos honlapja.

A mérkőzés három gólja a második félidő elején, hat perc leforgása alatt született: a szlovák élvonal negyedik helyén álló ellenfél vezető góljára Dombi Tibor egy kipattanó labdából válaszolt, de hamarosan jött a szeniceiek újabb, immár győzelmet érő találata.

Az NB I listavezetőjére ma még egy mérkőzés vár: Antalyában 18.30-tól a patinás román klub, a Steaua Bucuresti lesz az ellenfél.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
DVSC-Teva–FK Senica 1–2 (0–0)
Belek
DVSC-Teva: Verpecz (Erdélyi, 60.) – Nikolov (Oláh G., 46.), Ludánszki, Szűcs, Illés – Spitzmüller, Ramos (Mardare, 46.) – Lucas, Alisic (Dombi, 46.), Rezes – Salami
Gólszerző: Dombi (54.), ill. Kabaliska (51.), Divis (56.)
Forrás: dvsc.hu

 

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: Újpest–Kazincbarcika és DVSC–Kisvárda az NB I-ben

Birkózás
1 órája

A Puskást legyőző ETO telel az élen; Két magyarral győzött a Liverpool, de Szoboszlai kihagyja a következő meccset

E-újság
1 órája

Borbély Balázs példája – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

Hektórtól Puskásig – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2 órája

A 2023-as győztes és a tavalyi elődöntős is elbúcsúzott a darts-vb-n

Egyéb egyéni
2 órája

Négyet vágott a PSG a Francia Kupában, Dembélé immár egyedül gólkirály az Enrique-érában

Francia labdarúgás
2 órája

Egy gól elég volt az Everton ellen, az Arsenal ismét vezeti az angol tabellát

Angol labdarúgás
2 órája

Kellettek Courtois bravúrjai, a Real Madrid hazai pályán legyőzte a Sevillát

Spanyol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik