Iván Galád, az FC Nitra vezetőedzője szerint tapasztalt csapat ellen játszottak döntetlent az Európa-liga 1. selejtezőkörében. A szakember a Győr elleni 2–2-t követően Tarmo Kink teljesítményét emelte ki.
„Négy gólt és küzdelmes mérkőzést láthattak a nézők, bár jobban örültünk volna, ha mi szerezzük mind a négy találatot. Kinkkel nem tudtunk mit kezdeni, de egy tapasztaltabb csapat ellen játszottunk döntetlent" – mondta a találkozó után Iván Galád, a nyitraiak vezetőedzője.
A hazai csapat szakvezetője egyébként a mérkőzés lefújása után személyesen is odament az észt futballistához, és gratulált neki.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik




