Európa-liga: egy nappal korábban indul Hamburgba az Atlético Madrid

2010.05.10. 11:25
Címkék
A tervezett keddi indulás helyett már hétfőn elutazik Hamburgba az Atlético Madrid labdarúgócsapata. A spanyol gárda szerdán játszik az Európa-liga döntőjében Gera Zoltán együttese, a Fulham ellen.

Az Atlético Madrid az izlandi vulkánkitörés miatt indul a tervezettnél hamarabb Németországba.

Korábban Roy Hodgson, a Fulham labdarúgócsapatának menedzsere szerette volna elérni, hogy az Európai Labdarúgó-szövetség elhalassza a döntőt az izlandi vulkánkitörés okozta közlekedési nehézségek miatt.

Legfrissebb hírek

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
1 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
6 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
29 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
33 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
41 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
50 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
1 órája

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik