Euro 2012: Görcsös kezdés után jövőépítő győzelem - Egervári

2010.09.07. 22:52
Címkék
A Moldova elleni 2–1-es győzelem után a magyar válogatott szövetségi kapitánya, Egervári Sándor a győzelem jelentőségét hangsúlyozta.

„Megfelelő fordulatszámmal kezdtünk, de görcsösek voltunk. A második félidőben azonban váltani tudtunk, sikerültek a mélységi passzok, így hatékonyabbá vált a támadójátékunk, és hosszú idő után újra győzni tudtunk, ez mindenképp biztató a jövőépítés szempontjából" – nyilatkozta a meccs utáni sajtótájékoztatón Egervári Sándor.

„A második félidei játékunkkal alapvetően megérdemeltük a győzelmet – folytatta a szakember. – 2–0 után a hátsó alakzatunkat szerettük volna megerősíteni, ezért álltunk át az ötvédős rendszerre, de azzal nem értek egyet, hogy az öt védő egymást zavarta a kapott gólnál."

„A mérkőzés során lényegesen többet tartózkodtunk az ellenfél térfelén, mint az elmúlt, győzelem nélküli időszakban, persze ez még nem jelenti azt, hogy öt gól fogunk rúgni egy meccsen, ezt a szurkolóknak is meg kell érteniük" – fogalmazott Egervári.

Legfrissebb hírek

Drámai végkifejlet az osztrák hokiliga magyar rangadóján – a Fehérvár maradt versenyben

Jégkorong
7 perce

A magyar kosárválogatott ezúttal sima meccsen kapott ki Franciaországtól a vb-selejtezőn

Kosárlabda
12 perce

A Szeged 73 gólos meccsen győzte le a Tatabányát

Kézilabda
14 perce

Férfi röplabda Extraliga: a Kaposvár három szettben győzött Debrecenben

Röplabda
17 perce

Bundesliga: elgázolta a Wolfsburgot a Stuttgart

Német labdarúgás
26 perce

„Azt éreztem, hogy saját magammal kell küzdeni” – Major Veronika az Eb-arany után

Egyéb egyéni
28 perce

Három gól szöglet után: az Arsenal legyőzte a Chelsea-t a PL-forduló rangadóján

Angol labdarúgás
30 perce

Szőke Alex bronzérmes a tiranai UWW-rangsorversenyen

Birkózás
36 perce
Ezek is érdekelhetik