El clásico: Szeretném, ha a Barca legyőzné a Real Madridot - Fabregas

Vágólapra másolva!
2010.11.26. 15:21
Címkék
A hétfőn 21 órakor kezdődő Barcelona–Real Madrid labdarúgó-mérkőzés kapcsán az Arsenal játékosa, Cesc Fabregas nyilatkozott az El Mundo Deportivo spanyol sportnapilapnak.

„Az el clásico egy szenzációs mérkőzés, amelyen a Barca tovább írhatja hihetetlen történelmét. A Madrid sokat fejlődött az előző szezonhoz képest, sokkal veszélyesebbnek tartom őket most, mint az elmúlt években” – idézi az El Mundo Deportivo Fabregast.

„Senki sem lepődhet meg azon, hogy a Barcelonának szurkolok, mivel az egész családom és én is Katalóniából származunk, ezért szeretném, ha a Barca nyerne hétfő este.”

Fabregas a José Mourinho által a Real Madridnál kialakított játékstílusról is beszélt.

„Ez a Real egy kicsit emlékeztet a Chelsea-re, tipikusan angolos focit játszik. Játékosai gyakran letámadnak, ezzel hibára késztetve az ellenfelet, és veszélyes támadói vannak.”

Legfrissebb hírek

A Rangers legyőzésével biztosította továbbjutását a Ferencváros; Dárdai Márton: Már a nyáron megcéloztuk a Bundesligát

E-újság
13 perce

Ötödik meccsét is elbukta a Rapid a Konferencialigában, Baráth Péterék nyertek hazai pályán

Európa-konferencialiga
35 perce

A Celtic is kikapott, méghozzá a Romától; egy négyest rúgott a Fener az El-ben

Európa-liga
38 perce

Littler hozta a kötelezőt, megnyerte az első meccsét a darts-vb-n

Egyéb egyéni
47 perce

Robbie Keane: Örülök, ha máris nyomot hagytam a Ferencváros történelmében

Európa-liga
1 órája

Callum O'Dowda: Varga Barnabást nem nehéz megtalálni beadásokkal

Európa-liga
1 órája

Egy ponttal nyert idegenben a Körmend és a Pécs is

Kosárlabda
2 órája

Férfi röplabda MK: Kazincbarcika-siker Debrecenben

Röplabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik