Crvena zvezda: Prosineckinek Saláta és az exújpesti Bozsics kell

2011.01.11. 17:32
Címkék
Robert Prosinecki, a Crvena zvezda horvát szakvezetője a szlovák válogatott Saláta Kornéllal és az egykor a Fehérvárban, valamint az Újpestben játszó Mario Bozsiccsal erősítené meg keretét a télen – számolt be róla az újvidéki Magyar Szó.

„A menedzserem szerdán utazik Budapestre, ahol egy csapat képviselőivel találkozik, amely együttes nagy valószínűséggel a Crvena zvezda. Egy orosz csapat is érdeklődik irántam, de minden a klubtól függ. Lehet, hogy eligazolok, lehet, hogy még egy fél szezont a Slovannál töltök, de mindenképpen szeretném magam kipróbálni külföldön" – mondta a Magyar Szónak Saláta.

A Crvena zvezdával BEK-et nyert Prosinecki a brazil Evandróval és a kolumbiai Borjával korábban már megerősítette a belgrádi nagycsapat keretét.

Legfrissebb hírek

A mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
7 perce

A Mundial előtt is volt élet: a mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
11 perce

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
23 perce

Az idei lesz minden idők legnagyobb vb-Aranycipőcsatája?

Foci vb 2026
35 perce

Felemás favoritok, futballtörténeti rekordok és minden idők legtöbb gólja – ilyen volt a vb második csoportfordulója

Foci vb 2026
40 perce

Roberto Martínez megelőzte Vicente del Bosquét

Foci vb 2026
45 perce

Az alkalmazkodókészség tűnik Efraín Juárez legfőbb erényének

Labdarúgó NB I
58 perce

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik