Atlético Madrid: Real Madrid-nevelésű szélsővel erősített a városi rivális

2011.01.12. 11:27
Címkék
Juan Francisco Torres Belén, futballnevén Juanfran az Atlético Madrid labdarúgócsapatában folytatja pályafutását. A felek három és fél évre szóló megállapodást kötöttek egymással. A madridiak négymillió eurót fizettek érte az Osasunának.

Az Osasuna 26 éves, hazájában egyelőre csupán a korosztályos válogatottakban foglalkoztatott szélsője átigazolásának az adja az igazi pikantériát, hogy a városi rivális Real Madrid nevelésének számít, és 2006-ig a királyiak kötelékébe tartozott.

Igaz, mindössze hat alkalommal kapott lehetőséget az első csapatban, míg a 2005–2006-os szezonban kölcsönben az Espanyolt erősítette. Az Osasuna 2006-ban szerződtette őt.

A két fővárosi együttes a spanyol Király-kupa negyeddöntőjében éppen egymással csap össze, a párharc első felvonására csütörtökön a Bernabéu-stadionban 22 órától kerül sor.

Legfrissebb hírek

A mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
6 perce

A Mundial előtt is volt élet: a mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
10 perce

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
22 perce

Az idei lesz minden idők legnagyobb vb-Aranycipőcsatája?

Foci vb 2026
34 perce

Felemás favoritok, futballtörténeti rekordok és minden idők legtöbb gólja – ilyen volt a vb második csoportfordulója

Foci vb 2026
39 perce

Roberto Martínez megelőzte Vicente del Bosquét

Foci vb 2026
44 perce

Az alkalmazkodókészség tűnik Efraín Juárez legfőbb erényének

Labdarúgó NB I
57 perce

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik