Találatok a ziccer címkére

Találatok száma: 12

Videó: elképesztő, mit hagyott ki a Bologna csatára 2 méterről

2018-03-03 17:59:12

Mint arról beszámoltunk, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójának nyitómeccsén a SPAL 1–0-ra megverte a Bolognát. Ehhez azonban Mattia Destro elképesztő balszerencséje is kellett, aki 2 méterről hagyta ki a kihagyhatatlant, miután a labda pont előtte pattant fel.

ziccer videó olasz foci olasz bajnokság Serie A SPAL

Videó: szegény szélsőn nevet a világ, egy méterről hagyta ki

2017-12-19 19:39:49

A holland másodosztályból nem könnyű egy labdarúgónak a címlapokra kerülnie, Danny Verbeeknek azonban sikerült. Igaz, lehet, hogy nem így szeretett volna világhírnévre törni. A Den Bosch futballistája az Ajax második csapata ellen alkotott olyat, ami miatt most róla beszél a sportvilág: egy méterről sem találta el az üres kaput.

ziccer videó holland foci hiba Hollandia Den Bosch

PL: elképesztő, mit hagyott ki 2 méterről a védő – videó

2017-11-25 22:28:23

Mint arról beszámoltunk, a Crystal Palace 2–1-re legyőzte a Stoke Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójában. Amiről azonban most mindenki beszél Angliában, az nem az eredmény, hanem Ryan Shawcross kihagyott helyzete. Érdemes megnézni, ezt még fogjuk látni néhányszor a következő napokban…

ziccer videó vicces angol foci angol bajnokság Stoke City

Videó: már most a legnagyobb kihagyott ziccernek mondják ezt

2017-11-18 18:45:54

Bár a Brentford legyőzte 3–1-re a Leeds Unitedet az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship), azért a meccs első találatát szerző Neal Maupay öröme nem lehet felhőtlen. A fiatal francia támadó ugyanis kihagyta a kihagyhatatlant, amit már most minden idők egyik legbizarrabb hibájaként emlegetnek Angliában...

ziccer videó vicces hiba angol másodosztály angol foci

Videó: belga siker, de Mertens azért kihagyta az év helyzetét

2015-10-14 10:08:42

Mint megírtuk, a belga labdarúgó-válogatott kedden, az utolsó 2016-os Eb-selejtezőjén 3–1-re legyőzte Izraelt, amivel Eden Hazard-ék megnyerték a B-csoportot, és biztosan ott lesznek a jövő évi kontinenstornán.

ziccer videó foci Eb 2016 belga válogatott baki Eb-selejtezők

Videó: két ziccer, amelyet lehetetlen kihagyni. Nekik sikerült!

2014-05-30 16:08:51

Egy héten belül két elképesztő futballbaki akadt a hálónkba, mindkét (negatív) főhősünk az üres kapuval szemben hibázott az óriásinál is nagyobbat.

üres kapu ziccer videó baki

Videó: ziccer - ezt vajon hogyan tudtam elhibázni?!

2014-03-12 08:30:36

Ziccer az, amit be kell rúgni. Vajon mi játszódik le ilyenkor egy játékos fejében? A kérdésre Torghelle Sándorral és Dzurják Józseffel, korábbi válogatott labdarúgókkal, illetve Lénárt Ágota sportpszichológussal kerestük a választ. Tekintse meg az NSO Tv összeállítását!

ziccer videó labdarúgás Torghelle Sándor Lénárt Ágota Dzurják József

Robinho veszélyesebb a saját gyerekére, mint a kapura – videó!

2013-09-30 10:40:01

Az AC Milan nyáron 2016-ig hosszabbító brazilja, Robinho a Sampdoria szombati legyőzését követő másnap gyermekével együtt érkezett edzésre. A hétvége történéseit elnézve, a hónapok óta formán kívül futballozó támadó veszélyesebb saját vére testi épségére, mint az ellenfelek kapujára.

ziccer Sampdoria Robinho Milanello Milan

Kegyetlenül megbüntette ziccerben hibázó társát - videó

2013-08-26 15:49:17

Egy a legkevésbé sem tudatos, de annál hatásosabb eljárás a gólhelyzeteket eltékozló csapattárs statisztikai mutatóinak javítására. A következő garantáltan nem marad ki.

ziccer videó vicces

Videó: őrületes ziccert hagyott ki az angol támadó

2013-01-29 15:16:56

A Skót Ligakupa elődöntőjében az Inverness 1–1-es döntetlent játszott a Hearts csapatával, majd tizenegyesekkel a vendég edinburgh-iak jutottak tovább (4–5). A találkozón elképesztő módon hagyott ki egy ziccert a hazaiak 24 éves angol támadója, Billy McKay. Íme!

ziccer videó skót ligakupa Inverness Hearts Billy McKay

Videó: fejjel és lábbal is óriási ziccert hagyott ki a brazil

2013-01-16 11:32:17

A francia Ligakupában a Saint-Étienne 0–0-s döntetlent játszott a Lille csapatával. A találkozó első félidejében a hazaiak támadója, Brandao először fejjel hagyott ki egy óriási helyzetet, majd az ötösnél lábbal is ziccert rontott. A brazil játékost a 65. percben lecserélték, csapata végül büntetőpárbajjal továbbjutott.