Találatok a Zandvoort címkére

Találatok száma: 16

F1: így néz ki egy kör az épülő holland pályán – videó

2020-01-02 22:32:50

Az új év első napján leállt az építkezés Zandvoortban a májusban a Formula–1-es versenynaptárba 35 év után visszatérő Holland Nagydíj helyszínén, s ezt kihasználva egy vélhetően F1-rajongó drukker drónnal a pálya fölé repült, s néhány méterrel a vonalvezetés fölött megtett egy kört a pálya fölött. Az eredmény egy majdnem negyedórás videó, amelyben elég sok részletre felfigyelhetnek az érdeklődök.

építkezés videó drón Zandvoort Holland Nagydíj F1

F1: munkagépek hada a régi-új versenypályán – képek

2019-12-04 11:21:52

Mint ismert, 2019 májusában kiderült, hogy visszatér az F1 Hollandiába. A Holland Nagydíjat Zandvoortban, az Északi-tenger közvetlen közelében rendezik – ám jelenleg még a munkagépek uralkodnak a pályán.

videó képek kép Zandvoort Holland Nagydíj F1

WTCR: csapatutasítás miatt állhatott dobogóra Michelisz

2019-05-19 21:56:36

Rajtpozíciójában, a harmadik helyen ért célba Michelisz Norbert a túraautó-világkupa (WTCR) zandvoorti hétvégéjének utolsó versenyén. Márkatársa, Augusto Farfus már a rajtnál elvette tőle ezt a pozíciót, de Michelisz visszaállt a dobogót érő helyre az utolsó körben – mint kiderült, a Hyundai csapatutasításának köszönhetően.

Zandvoort WTCR Michelisz Norbert Hyundai Augusto Farfus

WTCR: zűrös csapatutasítások – Björk nyert, Michelisz a dobogón

2019-05-19 17:14:46

Megkavarta a dolgokat a Lynk & Co a túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai hétvégéjének harmadik futamán. Kétszer is csapatutasítást alkalmazott, a futamot Thed Björk nyerte meg. Michelisz Norbert veszített egy helyet a rajtnál, de az utolsó körben visszaelőzte Augusto Farfust, így dobogóra tudott állni. Tassi Attila a 22. helyen ért célba a zandvoorti záró futamon.

Zandvoort Yann Ehrlacher WTCR Thed Björk Tassi Attila Michelisz Norbert

WTCR: Guerrieri győzött, Michelisz pontot szerzett, Tassit kilökték

2019-05-19 13:55:15

Rajt-cél győzelmet aratott Esteban Guerrieri a túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai hétvégéjének második futamán, melynek rajtja után Tassi Attila miatt kellett a pályára küldeni a biztonsági autót. A fiatal magyar versenyzőt Tom Coronel lökte ki. Guerrieri mellé Benjamin Leuchter és Johan Kristoffersson állhatott fel a dobogóra. Michelisz Norbertet a hetedik helyen intette le a kockás zászló.

Zandvoort WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Esteban Guerrieri

WTCR: Muller a pole-ban, Michelisz az első ötben

2019-05-19 08:26:09

Yvan Muller indulhat az élről a túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai hétvégéjének záró futamán, miután a rutinos francia pilóta volt a leggyorsabb a második időmérőn. Muller mellől Yann Ehrlacher, a harmadik pozícióból Thed Björk várhatja a piros lámpák kialvását. Michelisz Norbert a negyedik, Tassi Attila a 21. pozícióban zárta a második kvalifikációt Zandvoortban.

Zandvoort WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Lynk & Co

WTCR: Björk győzött; Micheliszék nem szereztek pontot

2019-05-18 15:05:40

Thed Björk aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) holland hétvégéjének első versenyén, míg a dobogóra Yvan Muller és Mikel Azcona fért még fel. Tassi Attila eközben a 18. helyen zárt, Michelisz Norbert a 24. lett.

Zandvoort WTCR Thed Björk Tassi Attila Michelisz Norbert Lynk & Co

WTCR: a Lynk & Co tarolt az 1. időmérőn, Micheliszék a top 10-en kívül

2019-05-18 08:51:03

Thed Björk szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai hétvégéjének első időmérőjén. A svéd pilóta mögött márkatársai végeztek, így a Lynk & Co kisajátította az első két sort a nyitó versenyen. Michelisz a 13., Tassi pedig a 22. helyen zárta a kvalifikációt, melynek a piros zászló vetett véget kicsivel a tervezett előtt.

WTCR: Björk húzta be a második edzést, Michelisz harmadik

2019-05-17 15:57:18

Thed Björk végzett az élen a túraautó-világkupa holland versenyhétvégéjének második szabadedzésén, míg mögötte Yann Ehrlacher és Michelisz Norbert következett az első hármasban. Tassi Attila a 19. pozícióban zárt.

Zandvoort WTCR Thed Björk Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Tassi nyitott az élen Hollandiában, Michelisz a 14. lett

2019-05-17 13:39:13

Szlovákia után Hollandiába vette az irányt a túraautó-világkupa (WTCR) mezőnye, amely már túl is van az első szabadedzésen. A leggyorsabbnak Tassi Attila bizonyult, míg mögötte Tom Coronel és Augusto Farfus következett. Michelisz Norbert eközben a 14. helyen zárt.

Zandvoort WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai

F1: a Holland Nagydíj visszatér a versenynaptárba – hivatalos

2019-05-14 11:59:36

Eddig csak pletyka volt, de nemrég hivatalossá vált: 2020-tól ismét Hollandiába látogat a Formula–1 mezőnye. A GP-nek otthont adó helyszín a zandvoorti aszfaltcsík lesz.

Zandvoort Holland Nagydíj F1 Chase Carey

WTCR: lakókocsikkal ökörködtek a Red Bull pilótái

2018-05-21 18:06:34

A hollandiai WTCR hivatalos versenyprogramjában szerepelt a Red Bull Racing F1-es pilótáinak lakókocsi versenye: Max Verstappen és Daniel Ricciardo másodszor adták elő ezt a mutatványt – első alkalommal tavaly Ausztriában tették meg ugyanezt. Ez alkalommal az ausztrál húzta a rövidebbet, a másodpercnyi komolyságot sem tartalmazó rövid, ám annál nagyobb közönségsikert arató „betétfutamon” Ricciardo még a WC-t is elhagyta a lakókocsijából...

Zandvoort WTCR Max Verstappen F1 Daniel Ricciardo

WTCR: Peugeot és Audi-siker, a Hyundai pont nékül távozik

2018-05-21 13:06:21

A túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai fordulójának második versenyén Aurélien Comte megszerezte a Peugeot első győzelmét a 2018-as idényben. A harmadik verseny már Audi-sikert hozott – a pole-ból rajtoló Jean-Karl Vernay diadalmaskodhatott. A Hyundai viszont – az FIA teljesítménycsökkentő intézkedései miatt – pont nélkül távozik Zandvoortból.

Zengő Motorsport Zandvoort WTCR Szabó Zsolt Nagy Norbert Michelisz Norbert

WTCR: rajt-cél győzelmet aratott Vernay a hollandiai záró futamon

2018-05-21 16:49:25

Jean-Karl Vernay győzelmével zárult a túraautó-világkupában (WTCR) hollandiai fordulója, a 2. helyen Robert Huff végzett, míg a 3. helyen Frédéric Vervisch látta meg a kockás zászlót. A Hyundai versenyzői ezúttal sem szereztek pontot, Michelisz Norbert csak a 22. lett.

WTCR: Ehrlacheré az 1. verseny, Michelisz Mullerrel ütközött és kiesett

2018-05-20 17:41:41

Yann Ehrlacher sikerével végződött a túraautó-világkupa (WTCR) hollandiai versenyhétvégéjének első futama. A francia pilóta már a rajtnál az élre állt, és onnantól nem is engedte ki a kezéből a győzelmet. A 2. Aurélien Comte lett, a pole-ból induló Robert Huff csak a 3. helyen látta meg a kockás zászlót. Michelisz Norbert az első körben csúnyán ütközött a vk-éllovas Yvan Mullerrel, aminek következtében mindketten azonnal kiestek.

Zengő Motorsport Zandvoort Yvan Muller Yann Ehrlacher WTCR Szabó Zsolt

WTCR: Huff a pole-ban, Michelisz lett a legjobb hyundaios

2018-05-20 09:35:56

A Hyundait érintő teljesítménycsökkentő intézkedések éreztették hatásukat a túraautó-világkupa (WTCR) zandvoorti versenyhétvégéjének első időmérő edzésén is. Michelisz Norbert végzett a legelőkelőbb helyen a dél-koreai gyártó autóival versenyzők közül, de ő is a csak a 14. lett, ráadásul a 19. pozícióból indulhat az öthelyes rajtbüntetése miatt. A pole pozíciót Robert Huff szerezte meg, őt Yann Ehrlacher és Gordon Shedden követi a rajtrácson.