Tenisz: Babost a hideg is kirázza, ha arra gondol, amit 2019-ben elért

Babos Tímea megerősítette, jövőre is Kristina Mladenoviccsal párosozik, míg az amerikai tréner, Michael Joyce a stábjában marad.

tenisz olimpia WTA-vb WTA Tokió 2020 Kristina Mladenovic

Tenisz: „Babos sokaknak lehet most példaképe Magyarországon”

2019-11-05 14:33:07

Babos Tímea megvédte női páros világbajnoki címét Kristina Mladenoviccsal az oldalán, sőt már háromszoros világbajnoknak mondhatja magát, ugyanis 2017-ben Andrea Hlaváckovával is felemelhette a trófeát. A párosban szintén Grand Slam-győztes Temesvári Andrea a Digi Sporton élte át Babos újabb győzelmét szakkommentátorként.

WTA-világbajnokság WTA-vb Temesvári Andrea Babos Tímea

Tenisz: Megtanultunk bízni egymásban – Babos Tímea

2019-11-03 15:37:55

A sorozatban harmadik világbajnoki címét ünneplő Babos Tímea szerint a lelki kapocs, ami Kristina Mladenovic és közte van, olyan extra, ami kevés párosnak adatik meg.

tenisz-világbajnokság WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

WTA-vb: Barty nyerte az egyest, először lett világbajnok!

2019-11-03 14:34:28

Az ausztrál Ashleigh Barty nyerte a kínai Sengcsenben zajló női tenisz-világbajnokságot, miután a fináléban 6:4, 6:3-ra legyőzte a tavalyi bajnokot, az ukrán Elina Szvitolinát.

tenisz-világbajnokság tenisz WTA-vb Elina Szvitolina Ashleigh Barty

WTA-vb: Babosék parádés tenisszel lettek világbajnokok!

2019-11-03 10:41:46

Címvédés a WTA-világbajnokságon: Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán 6:1, 6:3-ra legyőzte a sencseni döntőben a Hszie Szu-vej, Barbora Strycová párost, így ismét vb-győztes lett a magyar, francia kettős. Babos Tímea sorozatban harmadszor lett világbajnok párosban.

WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

Babos Tímea harmadszor lett világbajnok párosban!

2019-11-03 09:14:30

Babos Tímea pályafutása során harmadik alkalommal játszott világbajnoki döntőt, s harmadszor nyerte meg: ismét Kristina Mladenoviccsal az oldalán lett bajnok, ezúttal a Hszie Szu-vej, Barbora Strycová tajvani, cseh párost győzték le 64 perc alatt.

WTA-vb: a 2. kiemelt páros lesz Babosék ellenfele a döntőben

2019-11-02 17:38:14

A második helyen kiemelt Hszie Szu-vej, Barbora Strycová kettős lesz Babos Tímeáék ellenfele a női tenisz-világbajnokság döntőjében azt követően, hogy a tajvani, cseh duó két sima szettben legyőzte az Anna-Lena Grönefeld, Demi Schuurs német, holland párost.

WTA-világbajnokság WTA-vb Hszie Szu-vej Barbora Strycová Babos Tímea

WTA-vb: Bencic is megsérült, Szvitolina Bartyval döntőzik

2019-11-02 13:57:24

Elsőként a címvédő Elina Szvitolina jutott be a sencseni WTA-világbajnokság egyéni versenyének döntőjébe, mivel a svájci Belinda Bencic 5:7, 6:3, 4:1-es állásnál feladta ellene a küzdelmet a szombati elődöntőben.

tenisz WTA-vb Karolína Plísková Elina Szvitolina Belinda Bencic Ashleigh Barty

WTA-vb: izgalmas végjáték után Babosék ismét a döntőben!

2019-11-02 10:49:11

Babos Tímea és Kristina Mladenovic címvédő kettőse 1:6, 6:4, 10–8-ra legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj ausztrál, kínai duót a sencseni WTA-világbajnokság párosversenyének elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba.

tenisz WTA-vb Samantha Stosur Kristina Mladenovic Csang Suaj Babos Tímea

WTA-vb: Karolína Plísková a negyedik elődöntős

2019-11-01 17:17:43

A címvédő ukrán Elina Szvitolina után csoportmásodikként Karolína Plísková csatlakozott az elődöntősökhöz a 14 millió dollár (4.1 milliárd forint) összdíjazású női tenisz-világbajnokságon, a kínai Sencsenben.

WTA-vb Simona Halep Karolína Plísková

WTA-vb: a címvédő hibátlanul zárta a csoportkört

2019-11-01 14:31:31

A címvédő Elina Szvitolina harmadik mérkőzését is megnyerte a női tenisz-világbajnokságon, így százszázalékos teljesítménnyel zárta a csoportkört a kínai Sencsenben.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Sofia Kenin Elina Szvitolina

WTA-vb: Babosék ismét nyertek, veretlenül elődöntősök

2019-11-01 10:26:13

A kínai Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokság párosversenyében a csoportkör harmadik fordulójában a harmadik kiemelt Babos Tímea és francia párja, Kristina Mladenovic utolsó csoportmeccsét is megnyerve, szuperrövidítésben múlta felül az első kiemelt Elise Mertens, Arina Szabalenka (belga, fehérorosz) duót.

tenisz WTA-vb Kristina Mladenovic Elise Mertens Babos Tímea Arina Szabalenka

WTA-vb: Barty és Bencic bejutott az elődöntőbe

2019-10-31 14:22:24

Az első helyen kiemelt, világelső ausztrál Ashleigh Barty két játszmában, másfél óra alatt legyőzte Petra Kvitovát a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságon, és bejutott az elődöntőbe. A másik csütörtöki egyes mérkőzést Kiki Bertens a második játszma elején feladta Belinda Bencic ellen, így a Vörös-csoportból utóbbi került másodikként az elődöntőbe.

tenisz WTA-vb Petra Kvitová Ashleigh Barty

WTA-vb: Babosék 6:0-s széria után nyertek, és elődöntősök

2019-10-30 15:46:04

Az első játszmában megszenvedett, a másodikban aztán rendkívül magabiztos teniszt mutatott be a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros Anna-Lena Grönefeld és Demi Schuurs kettőse ellen – végül 1 óra és 15 perc alatt 7:5, 6:2-re győzött, és a Piros jelű kvartett élére állt a kínai Sencsenben zajló tenisz-világbajnokság csoportkörében. A magyar, francia duó ezzel az utolsó forduló eredményeitől függetlenül biztosan továbbjutott a csoportból.

tenisz WTA-vb Kristina Mladenovic Babos Tímea

WTA-vb: Elina Szvitolina újabb sikerével már elődöntős

2019-10-30 14:37:42

A címvédő Elina Szvitolina két szettben jobbnak bizonyult a román Simona Halepnél a női tenisz-világbajnokságon, a kínai Sencsenben, így két sikerével már biztosan bejut az elődöntőbe a Bíbor-csoportból.

WTA-vb Simona Halep Karolína Plísková Elina Szvitolina Bianca Andreescu

Tenisz: újra kikapott a tajvani páros a WTA-vb-n

2019-10-30 11:44:12

A tajvani testvérpár, Latisa Csan és Csan Hao-cseng a második mérkőzésén is vereséget szenvedett a sencseni tenisz WTA-világbajnokság páros versenyében a címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős csoportjában.

WTA-vb Latisa Csan Elise Mertens Csan Hao-cseng Arina Szabalenka

WTA-vb: a beugró Bertens legyőzte a világelső Bartyt

2019-10-29 15:06:19

Kiki Bertens, aki tartalékként ugrott be, legyőzte a világelső Ashleigh Bartyt kedden a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságon.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Petra Kvitová Kiki Bertens Belinda Bencic

WTA-vb: Oszaka vállsérülés miatt visszalépett

2019-10-29 08:50:05

A világranglistán harmadik Oszaka Naomi vállsérülés miatt visszalépett a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságtól.

tenisz WTA-vb Oszaka Naomi Kiki Bertens

WTA-vb: Halep meccslabdáról fordítva győzött a rajton

2019-10-28 16:54:23

A korábbi világelső Simona Halep háromszettes sikerrel rajtolt a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságon.

WTA-világbajnokság WTA-vb Simona Halep Karolína Plísková Elina Szvitolina Bianca Andreescu

WTA-vb: Babosék nehezen kicsikart győzelemmel kezdtek

2019-10-28 10:00:30

A kínai Sencsen városában zajló női teniszvilágbajnokság párosversenyében a csoportkör első fordulójában a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros szuperrövidítésben tudott győzni a tajvani Csan testvérpár ellen 98 perc játékot követően.