Találatok a WTA-torna címkére

Találatok száma: 167

Tenisz: Cicipasz két szettben búcsúztatta szerdai ellenfelét

2020-02-19 22:45:43

Nem okozott gondot a címvédő Sztefanosz Cicipasznak a svéd Mikael Ymer legyőzése a 692 ezer euró (mintegy 232 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében. Az első helyen kiemelt Simona Halep három szettben legyőzte a tunéziai Onsz Dzsaburt a 2,6 millió dollár (806 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

WTA-torna Sztefanosz Cicipasz Simona Halep ATP-torna

Tenisz: egyre hevesebb értetlenkedés – hol lesz itt WTA-torna?

2020-01-31 15:28:21

A játékosok egyre hevesebben értetlenkednek, mi történik a magyarországi női torna körül – a Főnix Csarnok üzemeltetője sokadszor kéri a WTA-t, hogy törölje Debrecent a helyszín megjelölésénél.

tenisz WTA-torna WTA Debrecen Budapest

Tenisz: a Főnix Csarnokban nem lesz WTA-torna

2020-01-30 16:32:46

A debreceni Főnix Csarnokban nem lesz februárban WTA-torna – közölte a helyi sportcentrum a teniszezőknek címzett, az MTI-hez is eljuttatott közleményében csütörtökön.

tenisz WTA-torna WTA Főnix Csarnok Debrecen

Tenisz: Babos simán nyert, döntőt játszik a tajvani tornán

2019-11-16 12:20:31

A második helyen kiemelt Babos Tímea könnyedén jutott döntőbe a 125 ezer dollár (37.5 millió forint) összdíjazású tajvani kemény pályás női tenisztornán szombaton.

tenisz WTA-torna Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea elődöntős a tajvani WTA-tornán

2019-11-15 14:08:26

A második helyen kiemelt Babos Tímea bejutott az elődöntőbe a 125 ezer dollár (37.5 millió forint) összdíjazású tajvani kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: Magda Linette nyerte meg a New York-i WTA-tornát

2019-08-24 23:37:49

A lengyel Magda Linette nyerte meg a New Yorkban rendezett 250 ezer dollár (74 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna szombati döntőjét.

tenisz WTA-torna Magda Linette Camiola Giorgit

Amerikai egyetemi bajnok volt, de hátrébb lépett a húga miatt

2019-08-02 17:01:16

Babos Tímea nővére, Zsuzsanna a világ egyik legjobb egyetemén diplomázott, de a család anyagi helyzete nem tette lehetővé, hogy visszatérjen a profi tenisz világába – a boldog édesanya Washingtonban sztárokkal dolgozott együtt, most pedig kétszeres Grand Slam-bajnok testvérét segíti.

tenisz világranglista tenisz WTA-torna NS Hosszabbítás Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Jani Réka kiesett párosban a budapesti tornán

2019-02-20 16:39:25

Jani Réka Luca Cornelia Emily Lister oldalán vereséget szenvedett a Paula Kania, Jana Szizikova duótól a budapesti WTA-torna párosversenyének nyolcaddöntőjében.

tenisz budapesti tenisztorna WTA-torna Jani Réka

Tenisz: kiesett Ostapenko és a Babost búcsúztató Mertens is

2018-02-14 21:16:07

A 15. helyen kiemelt belga Elise Mertens két szoros játszmában kikapott a román Sorana-Mihaela Cirsteától a kemény pályás dohai női tenisztorna 2. fordulójában, így nem jutott be a nyolcaddöntőbe.

tenisz WTA-torna WTA Jelena Ostapenko Elise Mertens Doha

Tenisz: hat elvesztett döntő után trófeát nyert Wozniacki

2017-09-24 10:51:59

Harmadszor is megnyerte a tokiói WTA-tornát Caroline Wozniacki, aki a fináléban 6:0, 7:5-re győzte le az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovát.

WTA-torna Jelena Ostapenko Caroline Wozniacki

Tenisz: Plísková és Muguruza a negyeddöntőben Tokióban

2017-09-20 09:40:42

A második helyen kiemelt cseh Karolína Plísková és a világelső Garbine Muguruza is magabiztos győzelemmel jutott be a legjobb nyolc közé a Tokióban zajló kemény pályás női tenisztornán.

tenisz WTA-torna Tokió Karolína Plísková

Tenisz: kettőből egy – Babos párosban tornagyőztes lett

2017-09-17 21:15:19

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková magyar, cseh duó nyerte meg a kanadai Québecben rendezett, 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna páros versenyének döntőjét.

tenisz WTA-torna WTA Babos Tímea

Tenisz: Babos szettelőnyből kapott ki a québeci döntőben

2017-09-17 19:42:04

Babos Tímea három játszmában kikapott a belga Alison Van Uytvancktól a kanadai Québecben zajló kemény pályás női tenisztorna egyes döntőjében.

Tenisz: Raonic kiesett Washingtonban; Muguruza elődöntős

2017-08-05 00:32:59

A harmadik helyen kiemelt Milos Raonic a negyeddöntőben búcsúzott az 1.75 millió dollár (473 millió forint) összdíjazású washingtoni kemény pályás férfi tenisztorna pénteki játéknapján. A kanadai játékost a nyolcadikként rangsorolt amerikai Jack Sock győzte le két szoros szettben.

tenisz WTA-torna Milos Raonic ATP-torna

Tenisz: John Isner hetedszer jutott döntőbe Atlantában

2017-07-30 15:17:35

Két amerikai, John Isner és Ryan Harrison jutott be a 643 ezer dollár (173.6 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfi tenisztorna döntőjébe.

tenisz WTA-torna Ryan Harrison Peng Su-aj John Isner Fabio Fognini

Tenisz: Babos az 1. fordulóban kikapott druszájától Rómában

2017-05-16 19:31:32

Babos Tímea két sima szettben kikapott a svájci színekben versenyző Bacsinszky Tímeától a római salak pályás WTA-torna első fordulójában.

tenisz WTA-torna WTA Róma Fernando Verdasco David Goffin Bacsinszky Tímea

Tenisz: Babosék elődöntősök párosban a rabati tornán

2017-05-03 17:13:17

Babos Tímea Andrea Hlavácková oldalán bejutott a legjobb négy közé a rabati salakpályás női tenisztorna páros versenyében.

Tenisz: Babos Tímea már negyeddöntős Monterreyben

2017-04-06 07:00:41

Az ötödik helyen kiemelt Babos Tímea (MTK) bejutott a mexikói Monterreyben zajló kemény pályás WTA-torna negyeddöntőjébe, miután a második fordulóban simán, mindössze 63 perc alatt győzött a brit Naomi Broady ellen.

tenisz WTA-torna WTA Monterrey Babos Tímea

Tenisz: a bedühödött Babos még most is beleborzong

2017-03-02 10:23:56

A tornagyőztes Babos Tímea szerint a negyeddöntő volt a vasárnap befejeződött, 250 ezer dollár (72.7 millió forint) összdíjazású budapesti női kemény pályás WTA-torna fordulópontja.

tenisz WTA-torna WTA Budapest Babos Tímea

Tenisz: Aus. Open-döntő után nyolcaddöntős búcsú

2017-02-02 19:12:42

A negyedik helyen kiemelt Venus Williams egy mérkőzés után, a nyolcaddöntőben búcsúzott csütörtökön a szentpétervári női tenisztornától. Az Australian Openen szombaton döntőt játszó amerikai játékos meglepően simán, 55 perc alatt kapott ki a francia Kristina Mladenovictól.