Találatok a WTA Isztambul címkére

Találatok száma: 7

Tenisz: a Babos, Mladenovic páros fölényesen nyerte a döntőt

2019-04-28 14:58:09

Babos Tímea és Kristina Mladenovic a vártnál is sokkal magabiztosabban nyerte meg a 250 ezer dollár (71 millió forint) összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztorna párosversenyének vasárnapi döntőjét.

tenisz női tenisz WTA Isztambul WTA Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: sima győzelem, Babosék bejutottak a döntőbe

2019-04-27 18:40:10

Párosban megnyerte harmadik mérkőzését is, így bejutott az isztambuli tenisztorna döntőjébe Babos Tímea és Kristina Mladenovic. Az első helyen kiemelt duó két szettben győzte le a Cornelia Lister, Renata Vorácová svéd, cseh kettőst.

Tenisz: Babosék párosban elődöntősök Isztambulban

2019-04-26 23:18:10

Párosban megnyerte második mérkőzését is, így bejutott az isztambuli tenisztorna elődöntőjébe Babos Tímea és Kristina Mladenovic. Az első helyen kiemelt duó szuper tie-breakben győzött a román Andreea Mitu és az orosz Alekszandra Panova ellen.

Tenisz: Nadal két szoros szettben jutott elődöntőbe

2019-04-26 22:18:48

Mind a négy kiemelt játékos megnyerte a negyeddöntőjét a 2.7 millió euró (850 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz WTA Stuttgart WTA Isztambul WTA Rafael Nadal ATP Barcelona

Tenisz: Babos borzalmas első játszma után búcsúzott Isztambultól

2019-04-25 19:21:31

A világranglista 142. helyén rangsorolt Babos Tímea két szettben, 6:0, 7:6-ra vereséget szenvedett az orosz Veronyika Kugyermetovától az isztambuli salakpályás tenisztorna második fordulójában.

WTA Isztambul Veronika Kugyermetova Babos Tímea

Tenisz: Babosék a nyolc között Isztambulban

2017-04-25 14:16:55

Babos Tímea és Cagla Büyükakcay két sima szettben nyert, ezzel negyeddöntőbe jutott a 250 ezer dollár (71.8 millió forint) összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztorna páros versenyében.