Találatok a Wolfsburg címkére

Találatok száma: 783

El: a Sahtar négy perc alatt hármat lőtt, s kiejtette a Wolfsburgot

2020-08-05 20:27:38

Az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján a Köbenhavn 3–0-ra legyőzte az Istanbul Basaksehirt, ezzel a dán csapat összesítésben 3–1-re nyert, és bejutott a negyeddöntőbe. A Wolfsburg 3–0-ra kikapott a Sahtar Donecktől, így az ukrán csapat 5–1-es sikerrel továbbjutott.

Wolfsburg Sahtar Doneck Istanbul Basaksehir FC Köbenhavn Európa-liga

RB Leipzig: Gulácsiék ikszeltek Bundesliga-riválisukkal

2020-07-30 19:33:22

Gulácsi Péter és Willi Orbán labdarúgócsapata, a Bajnokok Ligája lisszaboni nyolcas döntőjére készülő RB Leipzig gól nélküli első félidő után 1–1-es döntetlent játszott felkészülési mérkőzésen a hozzá hasonlóan német élvonalbeli VfL Wolfsburggal.

légiósok felkészülési mérkőzés Wolfsburg Willi Orbán RB Leipzig Gulácsi Péter

Női foci: Jakabfiék nem várt izgalmak után kupagyőztesek

2020-07-04 19:45:33

Jakabfi Zsanett csapata, a bajnok VfL Wolfsburg a 3–3-as rendes játékidő után tizenegyesekkel 4–2-re legyőzte az SGS Essent a női labdarúgó Német Kupa kölni döntőjében, ezzel megvédte címét, és sorozatban hatodszor hódította el a serleget.

női labdarúgás női foci légiósok Wolfsburg Német Kupa Jakabfi Zsanett

Női foci: Most érzem magam a legjobban fizikailag – Jakabfi

2020-06-23 12:34:08

Jakabfi Zsanett, a német bajnok VfL Wolfsburg magyar válogatott labdarúgója nemcsak csapata, hanem saját teljesítményével is elégedett ebben a különleges szezonban.

női foci Wolfsburg Jakabfi Zsanett

Női futball: Jakabfi sorozatban 4-edszer bajnok a Wolfsburggal

2020-06-17 17:30:06

Jakabfi Zsanett sorozatban negyedszer nyerte meg a Wolfsburggal a német női labdarúgó-bajnokságot.

női futball Wolfsburg Jakabfi Zsanett

Bundesliga: nyert, így ismét BL-t érő helyen a Gladbach

2020-06-16 19:49:30

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában a Borussia Mönchengladbach 3–0-ra legyőzte a Wolfsburgot.

német foci Wolfsburg Németország Lars Stindl Jonas Hofmann Bundesliga

Videó: gyönyörű fejes, Sallai góljával egyenlített a Freiburg

2020-06-13 16:40:54

Sallai Roland, a Freiburg magyar légiósa megszerezte idénybeli második találatát a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga)! A magyar szélső a Wolfsburg elleni bajnokin használta ki tökéletesen a lehetőséget, mikor felé szállt a labda, és fejjel a kapuba emelt védhetetlenül! Ezzel a találattal lett az eredmény 2–2.

videó német foci német bajnokság Wolfsburg Sallai Roland Freiburg

Sallai egyenlített, a Freiburg 0–2-ről ikszelt Wolfsburgban

2020-06-13 14:41:10

Hiába tett szert gyorsan kétgólos előnyre a Freiburg ellen a Wolfsburg, a vendégek az első félidő végén és a második félidő legelején szerzett két találattal kiegyenlítettek, amivel elvitték az egyik pontot a Volkswagen Arénából. A Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland szerezte az egyenlítő gólt.

német labdarúgás légiósok Wolfsburg Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Női foci: miért a Wolfsburg? Jakabfi megadta a választ

2020-06-09 16:19:18

Már tizenegy éve Németországban, a VfL Wolfsburgban futballozik Jakabfi Zsanett, akivel a napokban a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) hivatalos honlapja készített interjút. Az év legjobb magyar játékosának eddig nyolcszor megválasztott támadó beszélt klubcsapatáról, a koronavírus-járvány miatt elrendelt karanténidőszakról és a magyar női labdarúgás jelenlegi helyzetéről is.

női labdarúgás női foci légiósok Wolfsburg Jakabfi Zsanett

Bundesliga: hajrágól döntött, négy és fél év után siker

2020-06-07 14:47:14

A Wolfsburg 1–0-ra legyőzte a Werder Brement a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 30. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén.

Wolfsburg Werder Bremen Bundesliga

Sallaiék hatgólos meccsen játszottak döntetlent a Frankfurttal

2020-05-26 19:56:25

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójában Sallai Rolanddal a soraiban 3–3-as döntetlent játszott a Freiburg az Eintracht Frankfurttal. Hazai pályán ütötte ki a Wolfsburg a Bayer Leverkusent, botlott a Borussia Mönchengladbach is.

légiósok Wolfsburg Sallai Roland Freiburg Eintracht Frankfurt Bundesliga

Két gól és más semmi: a BVB célfutballal hozta a kötelezőt Wolfsburgban

2020-05-23 15:12:08

A Borussia Dortmund 2–0-ra legyőzte idegenben a Wolfsburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójában. Szintén idegenben nyert a Bayer Leverkusen és a Werder Bremen is. A Paderborn és a Hoffenheim, egy igen komikus gólnak is köszönhetően, döntetlent játszott egymással.

német labdarúgás koronavírus Wolfsburg Bundesliga Borussia Dortmund

Női futball: a „szoknyás Messi” 1 millió eurós ára új rekord lehet

2020-04-25 12:07:02

A női labdarúgás világában nem jellemző, hogy a játékosokért átigazolási díjakat fizetnének a klubok, ezért is számít rekordnak Jakabfi Zsanett wolfsburgi csapattársának, a hazájában szoknyás Messinek is nevezett Ewa Pajornak az új szerződése, amelyben egymillió euróban rögzítették a kivásárlási árát.

női labdarúgás Wolfsburg Nagy Mihály Jakabfi Zsanett Ewa Pajor

Bundesliga: több csapat is edzésbe állt hétfőn – képek

2020-04-06 17:45:33

A német élvonalban szereplő klubok közül négynél is megkezdték az edzéseket hétfőn: a Bayern München, a Borussia Mönchengladbach, a Wolfsburg és a Paderborn játékosai március közepe után tréningeztek újra.

koronavírus edzés Wolfsburg Paderborn Németország Bundesliga

Videó: amikor Grafite bolondot csinált a Bayern München védelméből

2020-04-05 09:46:54

A koronavírus megbénította a sportvilágot, és lassan már nem marad olyan ország, ahol még rendeznek labdarúgó-mérkőzéseket. Mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Ezúttal 2009-ig megyünk vissza a képzeletbeli időgép segítségével, a főszereplő pedig nem más, mint Grafite.

német bajnokság archívum Wolfsburg Grafite Bundesliga Bayern München

Kevin De Bruyne, a Manchester City ego nélküli „galaktikusa”

2020-04-01 19:36:36

A koronavírus-járvány miatt jelenleg a sportvilág gyakorlatilag energiatakarékos módban üzemel, de ez legalább lehetőséget teremt arra, hogy a korábbi, nagyobb lélegzetvételű anyagokban el tudjunk merülni. Ezúttal a Real Madrid otthonában remeklő Kevin De Bruynével foglalkozunk a The Athletic cikke alapján.

Wolfsburg Werder Bremen Real Madrid Premier League PL Manchester United

Európa-liga: a Wolfsburg–Sahtar meccs is zárt kapus lesz

2020-03-10 16:25:19

Zárt kapuk mögött játsszák le csütörtökön a Wolfsburg–Sahtar Doneck labdarúgó Európa-liga-nyolcaddöntős párharc első mérkőzését.

koronavírus Wolfsburg Sahtar Doneck Európa-liga El

Bundesliga: újabb szurkolói akció, tíz percig állt az Union–Wolfsburg is

2020-03-01 15:21:55

Az Union Berlin 2–2-es döntetlent játszott a Wolfsburggal a fejes gólok mérkőzésén a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) vasárnapi játéknapjának első találkozóján.

német labdarúgás Wolfsburg Union Berlin Dietmar Hopp Bundesliga

El: a Leverkusen és a Roma is nyolcaddöntős

2020-02-27 19:46:26

A labdarúgó Európa-ligában nyolcaddöntőbe jutott a Bayer Leverkusen és az Roma is, előbbi kettős győzelemmel, akárcsak a Wolfsburg és a Basel. Tovább folytatódik az osztrák LASK jó sorozata is, míg az Espanyol kiesett.

Wolverhampton Wolfsburg Roma Porto LASK Linz Európa-liga

Bundesliga: kiütéses vereséget szenvedtek Szalai Ádámék

2020-02-23 19:33:41

Szalai Ádám csapata, a Mainz 4–0-ra kikapott a Wolfsburg otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén. A magyar válogatott támadó végigjátszotta a meccset.