Találatok a Westerlo címkére

Találatok száma: 6

Videó: jó lövés, bedobás – hogy maradhat ki egy ekkora ziccer?

2015-09-25 22:13:06

Az év egyik legnagyobb helyzetét hagyta ki Eduards Visnakovs, a Westerlo játékosa a Zulte-Waregem elleni belga bajnoki labdarúgó-mérkőzésen.

videó Zulte-Waregem Westerlo Eduads Visnakovs

Genk: Köteles könnyekig hatotta a győzelmet ünneplő stadiont

2015-08-18 14:09:40

Varázslatos és megható pillanatok okozója volt a hétvégén Köteles László, a belga bajnokságban szereplő Genk magyar kapusa.

Westerlo Lins Köteles László Genk

Videó: védhetetlen bomba a belga bajnokságból

2014-03-16 14:27:14

Emrullah Güvenc óriási gólt szerzett a a belga bajnokságban az Antwerp–Westerlo (2–0) mérkőzésen. A hazaiak támadója 30 méterről bombázott a vendégek kapusa felett a hálóba. A 2–0-s végeredményt Kevin Tano állította be, aki szintén nagy gólt rúgott.

Westerlo Kevin Tano Emrullah Güvenc Antwerp

Videó: aki előbb ment el erről a meccsről, nagyon bánhatta

2012-11-29 14:44:02

Elképesztő mérkőzést játszott egymással a labdarúgó Belga Kupa nyolcaddöntőjében a Westerlo és a Sint-Truiden. A vendég Sint-Truiden egy óra játék után 2–0-ra vezetett, ám a hazaiak előbb szépítettek, majd a lefújás előtti pillanatokban egyenlítettek. Jöhetett a hosszabbítás, amelynek első 15 percében a Sint-Truiden ismét elhúzott két góllal, ám a második negyedórában a vendéglátók ismét a hármas sípszó előtt egyenlítettek. A tizenegyeseket végül a látogatók lőtték jobban, így 4–2-re győztek.

labdarúgás Westerlo Sint-Truiden Belga Kupa

Belgium: a Westerlo egy Bruges-t kipipált, jöhet a következő

2011-05-16 22:28:24

A Westerlo 2–2-es döntetlent ért el a Cercle Bruges vendégeként a belga labdarúgó-bajnokság rájátszásában hétfő este, így továbbra is versenyben van az Európa-liga-kvótáért.

Westerlo

Belgium: Juhász engedélyével lőtt gólt az Anderlechtnek a Westerlo játékosa

2011-02-21 14:11:05

Mint beszámoltunk róla, a Westerlo 2–0-ra győzött a Juhász Rolandot is foglalkoztató Anderlecht ellen a hétvégén a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A hazaiak első gólját Olekszandr Jakovenko szerezte tizenegyesből, aki elmondta, az ellenfél magyar védője engedélyt adott neki a gólszerzésre a meccs előtt.