Boksz: fennakadt a doppingvizsgálaton a WBA váltósúlyú bajnoka

Pozitív lett egy tavalyi doppingtesztje Alekszandr Beszputyinnak, a Boksz Világszövetség (WBA) váltósúlyú világbajnokának.

Ökölvívás: Davis Gamboa legyőzésével könnyűsúlyú világbajnok

Az amerikai Gervonta Davis technikai K. O.-val legyőzte Atlantában a kubai Yuriorkis Gamboát, ezzel elhódította a WBA bokszszervezet gazdátlan könnyűsúlyú világbajnoki övét.

profi ökölvívás profi boksz Yuriorkis Gamboa WBA Gervonta Davis

WBA: elköszönt, mégis marad a rutinos kapus a klubnál

2019-09-04 18:48:28

A 19-szeres walesi válogatott Boaz Myhill szerződése a nyáron lejárt a West Bromnál, most bejelentette a visszavonulását, hogy a klub kapusedzője lehessen.

játékossors West Bromwich Albion WBA Boaz Myhill Birmingham City Aston Villa

Profi boksz: Pacquiao megosztott pontozással ült fel a trónra

2019-07-21 15:42:49

A Fülöp-szigeteki Manny Pacquiao megosztott pontozásos győzelemmel ült fel a Bokszvilágszövetség (WBA) váltósúlyú trónjára.

ökölvívás profi boksz WBA Manny Pacquiao

WBA: Harcsa Norbert a kontinentális bajnoki címért bokszolhat

2019-03-28 12:37:06

Harcsa Norbert májusban a Boksz Világszövetség (WBA) kontinentális bajnoki címéért léphet kötelek közé Belgiumban.

WBA Harcsa Norbert

Anglia: bizarr kabalafigura mutatkozott be a WBA-nál – kép

2018-08-05 11:56:28

A Premier League-ből kiesett West Bromwich Albion szombaton lejátszotta szezonbeli első bajnokiját a másodosztályban: a Championship nyitányán 2–1-re kikapott a Boltontól hazai pályán. Eddig semmi rendkívüli nincs a történetben, a mérkőzésen azonban bemutatkozott a WBA új kabalafigurája, ami nem más, mint egy kazán…

angol labdarúgás West Bromwich Albion WBA

PL: a Stoke edzőt menesztett, a WBA-nál él a bizalom

2018-05-18 18:11:33

Az angol labdarúgó-bajnokság élvonalából kiesett Swansea Cityhez hasonlóan a Stoke City is megvált a vezetőedzőjétől.

West Bromwich Albion WBA Stoke City Premier League Paul Lambert PL

PL: a 93. percben szerzett góllal maradtak életben a WBA reményei

2018-05-05 17:59:54

Az angol élvonal utolsó előtti, 37. fordulójának mérkőzéseit rendezik e hétvégén. Az már kora délután kiderült, hogy a Stoke City 10 év után búcsúzik a Premier League-től. Késő délutánra aztán az is biztossá vált, hogy egyelőre nem csatlakozik hozzá a West Bromwich Albion, miután a 93. percben szerzett góllal megverte a Tottenhamet, amely így nagy esélyt szalasztott el, hogy lépéselőnybe kerüljön a harmadik helyért folytatott versenyfutásban. A Newcastle legyőzésével megmenekült a Watford, a Bournemouth felülmúlta a Swansea-t, a West Ham United pedig a Leicestert.

West Ham United West Bromwich Albion Watford WBA Tottenham Swansea

WBA: a korábbi MU-játékos és három társa taxit lopott

2018-02-16 20:28:48

Az angol élvonal utolsó helyén álló West Bromwich Albion a héten Barcelonában edzőtáborozott, a Premier League csapat négy játékosa pedig egy meglehetősen bizarr eset miatt került a címlapokra: Jonny Evans, Gareth Barry, Jake Livermore és Boaz Myhill állítólag ellopott egy taxit.

angol labdarúgás West Bromwich Albion WBA Jonny Evans Jake Livermore Gareth Barry

Profi boksz: történelmi KO, hat övet nyert vele az amerikai

2017-08-20 08:11:36

Terence Crawford minden idők harmadik olyan ökölvívója lett, aki mind a négy nagy profi szervezet övét birtokolja, miután az amerikai Lincolnban kiütötte a namíbiai Julius Indongót. Az amerikai a WBA, a WBC, a WBO és az IBF mellett még az IBO, valamint a Ring magazin gyűrűjének is a birtokosa lett.

profi ökölvívás profi boksz WBO WBC WBA Terence Crawford

PL: Ibra duplájával nyert az MU, közben elkészült az évad fotója!

2016-12-17 19:50:30

A Manchester United Zlatan Ibrahimovic fejes góljával 2–0-ra legyőzte a West Bromwich Albiont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 17. fordulójában. Ráadásul ez a meccs szolgáltatta a szezon egyik legjobb fotóját is.

kép fotó angol foci Zlatan Ibrahimovic West Bromwich Albion WBA

PL: botlott a Tottenham, hét pont a Leicester előnye

2016-04-25 20:12:27

A Tottenham Hotspur csak 1–1-es döntetlenre volt képes a West Bromwich Albion ellen az angol labdarúgó Premier League 35. fordulójának hétfői mérkőzésén, ezzel a listavezető Leicester City „meccslabdához jutott”: ha győz a Manchester United ellen az Old Traffordon, akkor bebiztosítja bajnoki címét. A Leicester előnye három fordulóval a vége előtt hét pont a Tottenhammel szemben, Claudio Ranieri csapatának három pontot kell szereznie a biztos aranyéremhez a hátralevő fordulókban.

West Bromwich Albion West Bromwich WBA Tottenham Tottenham Premier League

Videó: A. Sánchez pazar lövéssel duplázott az Arsenalban

2016-04-21 21:21:47

Alexis Sánchez lövésével az Arsenal megszerezte a vezetést a West Bromwich Albion ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság csütörtök esti játéknapján. A chilei játékos szabadrúgásból duplázott még az első félidőben.

videó West Bromwich Albion WBA Premier League Arsenal Alexis Sánchez

Videó: Berahino kétszer is 11-est rontott, ez lett a vesztük

2016-04-16 18:16:38

A West Bromwich Albion 1–0-s vereséget szenvedett a Watfordtól az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában. A WBA vereségében Ben Watson mellett óriási szerepe volt Saido Berahinónak, aki két büntetőt is kihagyott.

angol labdarúgás West Bromwich Albion Watford WBA Saido Berahino Premier League

Profi boksz: hazai pályán ütötték ki Csagajevet

2016-03-06 06:51:32

Szombat este Groznijban a veretlen ausztrál Lucas Browne technikai K. O.-val legyőzte a WBA nehézsúlyú „rendes” bajnokát, Ruszlan Csagajevet.

profi ökölvívás profi boksz WBA Ruszlan Csagajev Lucas Browne

PL: az öngól miatt ezúttal csak ikszelt a West Ham

2015-11-29 16:48:02

Bár remekül kezdte a szezont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a West Ham United, egymás után negyedik meccsét nem tudta megnyerni. A West Bromwich Albiont fogadta a 14. fordulóban, és a 17. percben Mauro Zárate góljával előnybe is került, ám az 50. percben Winston Reid a saját kapujába talált, így 1–1 lett a vége.

West Ham United West Bromwich Albion West Brom WHU WBA Mauro Zárate

Boksz: Fury előre tudta – 200 ezer fontban fogadott magára!

2015-11-29 14:25:19

Tyson Fury bízott magában! Az angol ökölvívó 200 ezer fontban fogadott arra, hogy legyőzi Vladimir Klicskót.

ökölvívás profi ökölvívás profi boksz boksz WBO WBA

PL: felhőfejest követően gól 1005 nap és 391 perc után

2015-10-03 15:35:34

A Crystal Palace hazai pályán 2–0-ra legyőzte a West Bromwich Albiont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Yohan Cabaye Yannick Bolasie West Bromwich Albion WBA Crystal Palace

PL: 20 percet kellett várni az első Pedro-gólra – videó

2015-08-23 14:54:16

Az FC Barcelonától szerződtetett Pedro nem sokáig váratta a Chelsea szurkolóit, első meccsén betalált, ráadásul már a 20. percben megzörgette a hálót a West Bromwich Albion elleni bajnokin, így 1–0-s vezetéshez juttatta új csapatát. Valahogy így kell bemutatkozni!

angol foci West Bromwich Albion WBA Premier League Pedro PL

Ökölvívás: a padlót is megjárva védte meg vb-címét az orosz

2015-04-11 07:17:50

Ugyan a péntek esti, Youri Kayembre Kalenga elleni mérkőzésén megjárta a padlót is, megvédte WBA cirkálósúlyú világbajnoki címét Gyenyisz Lebegyev.