Barca: végleg távozik a szélső, 13 milliót kapnak érte – hivatalos

Az FC Barcelona a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Gerard Deulofeu átigazolásáról megegyezett a Watforddal. Az angol klub 13 plusz 4 millió eurót fizet a spanyol szélsőért, aki öt évre írt alá a Premier League-ben szereplő alakulathoz.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Watford Gerard Deulofeu Barcelona

Everton: Marco Silva lett a csapat új menedzsere

A portugál Marco Silvát nevezték ki az angol labdarúgó Premier League-ben szereplő Everton vezetőedzőjének.

Watford Sam Allardyce Marco Silva Everton

PL: a 93. percben szerzett góllal maradtak életben a WBA reményei

2018-05-05 17:59:54

Az angol élvonal utolsó előtti, 37. fordulójának mérkőzéseit rendezik e hétvégén. Az már kora délután kiderült, hogy a Stoke City 10 év után búcsúzik a Premier League-től. Késő délutánra aztán az is biztossá vált, hogy egyelőre nem csatlakozik hozzá a West Bromwich Albion, miután a 93. percben szerzett góllal megverte a Tottenhamet, amely így nagy esélyt szalasztott el, hogy lépéselőnybe kerüljön a harmadik helyért folytatott versenyfutásban. A Newcastle legyőzésével megmenekült a Watford, a Bournemouth felülmúlta a Swansea-t, a West Ham United pedig a Leicestert.

West Ham United West Bromwich Albion Watford WBA Tottenham Swansea

PL: Harry Kane betalált, a Tottenham hozta a kötelezőt

2018-04-30 22:07:39

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójának záró mérkőzésén a Tottenham 2–0-ra legyőzte a Watfordot.

angol foci Watford Tottenham Premier League Harry Kane Dele Alli

PL: a Crystal Palace egy ponttal menekül a kiesés elől

2018-04-21 17:59:38

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában az immáron hat meccse nyeretlen Watford hazai pályán játszott 0–0-t a kiesőzóna közelében tanyázó Crystal Palace-szal.

Watford Premier League Crystal Palace

PL: megfricskázták a Leicestert; góleső a Selhurst Parkban

2018-04-14 16:07:27

A Burnley hazai pályán 2–1-re legyőzte a Leicester Cityt a Premier League 34. fordulójában. Gólesőt hozott a Crystal Palace–Brighton első félideje, az Everton pedig meglepetésre nem bírt a Swansea Cityvel.

angol foci Watford Swansea Premier League Leicester City Huddersfield

PL: Szalah-négyes, Pool-ötös a Watford kapujában

2018-03-17 20:24:29

Mohamed Szalah gálaelőadást tartott a Watford elleni szombati bajnokin: a Liverpool egyiptomi támadója négy gólt szerzett, ezzel elhúzott Harry Kane-től a góllövőlista élén.

Watford Premier League Mohamed Szalah Liverpool

PL: túl az 1000 gólon – az Arsenal elintézte a Watfordot

2018-03-11 16:15:07

Az Arsenal 3–0-ra legyőzte a Watfordot az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában.

videó Watford Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Petr Cech PL

PL: hónapokra kidőlt a Barcelona kölcsönjátékosa

2018-03-02 13:24:31

Fáradásos törést szenvedett a lábfejében Gerard Deulofeu, az FC Barcelona Watfordnak kölcsönadott támadója, akire legalább két hónapos kényszerpihenő vár, de a gyógyulásától függően az is előfordulhat, hogy ebben a szezonban már nem játszhat.

lábtörés Watford Premier League Gerard Deulofeu Barcelona

PL: a Watford legyőzte otthon az Evertont

2018-02-24 20:26:20

A Watford labdarúgócsapata 1–0-ra nyert hazai pályán az Everton ellen a Premier League 28. fordulójában.

angol foci Watford PL Everton

PL: döntöttek, nem tiltják el a Chelsea-tábor előtt bemutató csatárt

2018-02-07 19:27:25

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) bejelentette, hogy nem tiltja el Troy Deeneyt a Watford–Chelsea Premier League-mérkőzésen (4–1) bemutatott gólöröme miatt.

Watford Troy Deeney Premier League Chelsea

Bemutatott a Chelsea-tábor előtt, de nem ez a legőrültebb tette!

2018-02-06 17:03:03

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) bejelentette, hogy kivizsgálja Troy Deeney a Watford–Chelsea Premier League-mérkőzésen (4–1) bemutatott gólörömét. A Watford csapatkapitánya értékesített tizenegyese után bemutatott a Chelsea-tábor előtt, ha bebizonyosodik bűnössége, valószínűleg kettő (obszcén gesztus) plusz kettő (harmadik eltiltás a szezonban) mérkőzéses eltiltást kap – ezzel már 11 meccsnyi büntetést szedne össze a csatár a szezonban! Deeney ugyanakkor több, mint egyszerű balhés munkásgyerek – különös figura egy egyenakadémiákon nevelkedő, egyenközhelyeket válaszolgató futballvilágban.

Watford Troy Deeney Robin Friday Premier League PL FA

PL: mélyülő hullámvölgy, most négyet kapott a Chelsea

2018-02-05 22:03:30

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának zárómeccsén a Chelsea 4–1-es vereséget szenvedett a Watford otthonában.

Watford Premier League Chelsea

Chelsea: hétfő este Conte állása a tét? Gyűlnek az utódjelöltek

2018-02-04 10:46:01

Hétfő este már tényleg Antonio Conte állása lesz a tét a Chelsea Watford elleni bajnokiján a Premier League-ben – állítja több angol és nemzetközi szaklap.

Watford Roman Abramovics Premier League Maurizio Sarri Luis Enrique Chelsea

Barcelona: ismét kölcsönadták Deulofeut – hivatalos

2018-01-29 22:25:00

Az FC Barcelona labdarúgócsapata hivatalos honlapján számolt be róla, hogy az angol élvonalbeli Watford a szezon végéig kölcsönveszi a csapat támadóját, Gerard Deulofeut.

PL: máris bejelentették a Watford új menedzserét

2018-01-21 21:42:52

Miután a gyenge eredmények miatt menesztették Marco Silvát, az angol labdarúgó Premier League 10. helyén álló Watford menedzserét, a klub már vasárnap bejelentette az utódját, Javi Graciát.

Premier League Javi Gracia Watford

PL: 26 meccs után távoznia kell a portugál menedzsernek

2018-01-21 11:44:52

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Watford hivatalos honlapján jelentette be, hogy menesztette a csapat portugál menedzserét, Marco Silvát.

edzősors angol labdarúgás Watford Premier League Marco Silva Javi Gracia

Videó: 38 másodperc kellett a Man. Citynek a gólhoz

2018-01-02 21:42:14

Nem akárhogy kezdett a Manchester City a Watford ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában. Raheem Sterling ugyanis már az első percben betalált: pontosabban 38 másodperc elteltével.

videó angol foci angol bajnokság Watford Raheem Sterling Premier League

PL: Agüero százados lett, simán nyert a Manchester City

2017-12-23 17:09:46

A Manchester City idei utolsó hazai bajnokiján 4–0-ra kiütötte a Bournemouth-t az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójában. Pep Guardiola együttesében a duplázó Sergio Agüero 100. gólját szerezte az Etihad Stadionban, rajta kívül az asszisztot is jegyző Raheem Sterling és a csereként beállt Danilo talált be.

West Ham United West Bromwich Albion Watford Swansea Stoke City Southampton

PL: a Chelsea és az Arsenal is egy villanással nyert

2017-12-16 15:47:36

A Chelsea és az Arsenal is 1–0-ra nyert az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.